Jak nakładać podkład, żeby wytrzymał na naszym nosie cały dzień?

Jak sprawić, aby makijaż na nosie utrzymał się dłużej? Ten tuto rial na pewno Ci w tym pomoże. Zobacz, jak z tym problemem poradziła sobie jedna z najpopularniejszych australijskich makijaży stek w sieci. Ten tutorial to prawdziwa skarbnica wiedzy.

Foto: istock

Wiele z nas zna ten problem i zadaje sobie pytanie, jakich kosmetyków używać lub jak się malować, aby nasz piękny i świeży makijaż utrzymał się na naszej twarzy jak najdłużej. Szczególnie problematyczna jest tzw. strefa T, do której zaliczają się okolice nosa. Tam makijaż jest najmniej trwały, a wszystko przez sebum, które produkuje nasza skóra. W ciągu dnia nasz nos się zaczerwienia, zaczyna świecić, a po nałożonej warstwie pudru i podkładu praktycznie nie ma śladu.

Z pomocą przychodzi australijska makijażystka Nikkia Joy, która w swoim najnowszym tutorialu zdradza kilka trików, które pomogą nam w rozwiązaniu tego problemu. O czym trzeba pamiętać, aby nasz makijaż trzymał się jak najdłużej? Między innymi przy nakładaniu bazy pod podkład należy ominąć nos, a do wyrównania jego kolorytu należy użyć tego samego korektora, który nakładamy pod oczy. Sprawdźcie, jakich rad udziela jeszcze Nikkia Joy.

Tematy:

Nieprawidłowy email