Baza pod cienie Shadow Base

Recenzja bazy pod cienie marki Ingrid Cosmetics czyli dlaczego warto czasem zapłacić więcej.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Zakup bazy pod cienie Shadow Base marki Ingrid to naprawdę niewielki koszt. Na kosmetyk trzeba wydać raptem 10 złotych. Warto się jednak zastanowić czy opłaca się przyoszczędzić kosztem jakości.

Wspomniana baza pod cienie należy do cenowej niższej półki, tutaj przyznaję, naprawdę bardzo dobrze się prezentuje. Opakowanie jest czarne, minimalistyczne, bez zbędnych kolorowych elementów. Niestety, tutaj zalety tej bazy się kończą.

Kosmetyk jest bardzo trudny w użyciu. Producent zapewnia, że „dzięki swojej lekkiej, kremowej konsystencji umożliwia delikatna, równomierna aplikację cieni”. To nie jest prawda. „Mus” jest twardą i zbitą masą, która trzeba rozgrzać palcami, by dała się nałożyć na powiekę. Kosmetyk stawia prawdziwy opór. Jest nieprzyjacielem dla kobiet, o długich paznokciach. Dlaczego?

Słoiczek, w którym go umieszczono, jest za płytki i zbyt wąski. Nie sposób po niego sięgnąć dwoma palcami i równomiernie rozprowadzić po powiecie. No i jeszcze najważniejszy grzech. Sam zbija się w grudki.

Zdecydowanie nie polecam tego specyfiku.

Ingrid Shadow Base, 6.5g

cena: ok. 10 pln

Tematy:

Nieprawidłowy email