Alexa Chung stworzyła własną kolekcję makijażu Eyeko

Słynna trendsetterka i ikona stylu nie traci czasu.

Getty Images/Flash Press Media

Własna kolekcja ubrań, książka, a teraz autorska linia kosmetyków do makijażu – oto bilans roku 2013 dla Alexy Chung. Do sieci właśnie trafiły pierwsze zdjęcia kosmetyków Eyeko by Alexa Chung. To chyba nie przypadek, że dzieje się to 5 listopada - w dniu trzydziestych urodzin gwiazdy!

Eyeko by Alexa Chung

Alexa Chung - znana z nienagannego stylu - postanowiła zrobić prezent nie tylko sobie, ale przede wszystkim swoim fankom i stworzyła kolekcję, która inspirowana jest jej ulubionymi kosmetykami do makijażu.

– Wiele dziewczyn chce wyglądać jak Alexa Chung. My również byliśmy fanami jej stylu – wspominają początek współpracy z gwiazdą Max i Nina Leykind – twórcy marki Eyeko. – Jesteśmy bardzo podekscytowani, że owoce naszej współpracy niedługo trafią do sprzedaży!

Eyeko by Alexa Chung

Kolekcja Eyeko by Alexa Chung to zestaw do stworzenia idealnego kociego oka - tak często widywanego na powiekach gwiazdy. Znajdziesz w niej gęsty czarny eyeliner oraz tusz do rzęs, dzięki którym stworzysz fantastyczny koci makijaż!

– Jestem bardzo podniecona współpracą z marką Eyeko – mówi Alexa Chung. – To chyba nie tajemnica, że jestem wielką fanką kociego oka. Po wypróbowaniu wielu kosmetyków różnych marek stwierdziłam, że Eyeko najlepiej wywiąże się z zadania stworzenia linii kosmetyków inspirowanych stylem lat sześćdziesiątych.

Produkty Eyeko nie tylko odzwierciedlają styl Alexy Chung, ale też mają świetny design. Kolekcję zamknięto w niebieskich opakowaniach imitujących filmowe plakaty retro. Maskara kusi wyjątkowym zdjęciem kociego oka – oczywiście Alexy Chung, która jako pierwsza miała okazję przetestować kosmetyki z własnej kolekcji.

– Tusz ma genialny odcień czerni i jest wodoodporny. Cudownie wydłuża moje rzęsy! – zachwala swoje dzieło Alexa Chung. – Uwielbiam makijaż w stylu lat sześćdziesiątych. Ta maskara pozwala stworzyć taki look bez konieczności doklejania sztucznych rzęs – dodaje.

Koszt jednego produktu z linii Eyeko by Alexa Chung to wydatek około 35 funtów. Na razie można ją kupić tylko w londyńskim Selfridges, a oficjalna premiera Eyeko by Alexa Chung odbędzie się 14 listopada. Ciekawe, czy kocia kolekcja Alexy Chung trafi kiedyś do Polski..? My w redakcji jesteśmy bardzo na tak, a Ty?

Getty Images/Flash Press Media

Tematy:

Nieprawidłowy email