Tavi Gevinson została ambasadorką Clinique

W wieku 19 lat osiągnęła więcej, niż niejedna gwiazda przez całą swoją karierę. Założyła najbardziej opiniotwórczego bloga modowego świata, jest redaktor naczelną magazynu, ostatnio zagrała nawet w filmie. Do tego worka osiągnięć można teraz wrzucić lukratywny kontrakt z marką luksusowych kosmetyków. Tavi Gevinson została ambasadorką Clinique.

Foto: Clinique

Od pierwszych postów Style Rookie wyróżniał się profesjonalnymi zdjęciami, odważnymi recenzjami pokazów mody i dogłębnymi analizami aktualnych trendów. Gdy wyszło na jaw, że za tymi niezwykle rzeczowymi publikacjami stoi 12-latka, świat mody najpierw zdębiał, a później zakochał się w rezolutnej Tavi. Gevinson szybko stała się ciekawym zjawiskiem w środowisku – od tego czasu zapraszana jest na najbardziej prestiżowe pokazy, spotyka się z projektantami i współpracuje z największymi harpiami świata mody. Pisała teksty dla amerykańskiego Harper’s Bazaar czy do portalu Barney’s.com. Jej spojrzenie na świat mody doceniły Grace Coddington i Anna Wintour. Zdjęcia z Karlem Lagerfeldem są dla niej na porządku dziennym. Tylko dzięki swojemu rozsądkowi, Tavi Gevinson nie spoczęła na laurach i konsekwentnie pracuje nad wysoką pozycją w świecie mody.

Stworzyła swój magazyn modowy o nazwie Rookie, którego jest redaktor naczelną. Zagrała w filmie „Ani słowa więcej” u boku takich aktorów, jak: James Gandolfini i Julia Louis-Dreyfus. Potencjał w nazwisku Tavi odkryła także marka Clinique, której młodziutka blogerka została oficjalną ambasadorką. Wraz z Hanną Bronfman i Margaret Zhang mają przekonywać, że nadchodzi nowe pokolenie, które zatrzęsie rynkiem. To wszystko w ramach kampanii #FaceForward, której zostały twarzami. Ciekawe, kiedy zobaczymy Tavi Gevinson w kampanii kosmetycznej marki.

Tematy:

Nieprawidłowy email