Stacy Martin twarzą pierwszego zapachu Miu Miu

Długo musieliśmy czekać na pierwszy zapach marki Miu Miu, ale mamy dobrą wiadomość! Kosmetyk będzie dostępny w sprzedaży na początku września, a tymczasem przedstawiamy wam Stacy Martin - oficjalną twarz pierwszych perfum Miu Miu.

Foto: Materiały prasowe

Węch jest jednocześnie najbardziej zagadkowym i najbardziej sensualnym zmysłem. Firmy odzieżowe, które sprzedają perfumy firmowane swoim brandem wiedzą, co robią. Zapach automatycznie kieruje nasze skojarzenia z konkretnym przeżyciem, sytuacją, czy produktem! Z niewiadomych przyczyn marka Miu Miu wstrzymywała się przed stworzeniem własnego zapachu przez wiele lat, jednak i ona wypuszcza na rynek perfumy sygnowane swoim brandem.

Twarzą pierwszego zapachu Miu Miu została Stacy Martin - modelka i aktorka, znana z kontrowersyjnego filmu „Nimfomanka”. Odważna rola zaważyła na karierze Stacy - aktorka przyjechała właśnie do Cannes z czterema kolejnymi filmami na swoim koncie. Oprócz wyzwań aktorskich, Stacy dostaje także lukratywne kontrakty reklamowe. Jak na przykład ten na kampanię reklamową pierwszego zapachu Miu Miu. Autorem zdjęcia jest Steven Meisel, zapach Miu Miu ukaże się na rynku na początku września.

Foto: Materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email