Kim Kardashian bez makijażu na okładce „VOGUE”

Kim Kardashian przyzwyczaiła nas do perfekcyjnego, zajmującego wiele godzin makijażu. Tymczasem na okładce sierpniowego  numeru hiszpańskiego „VOGUE” pojawiła się bez makijażu. Za to z ogromnym diamentem. Żona Kanye Westa wygląda przepięknie!

Foto: Vogue

Kim Kardashian jest wszędzie. Gdzie nie spojrzeć, tam okładka z jej fotografią. Ale nad sierpniowym numerem hiszpańskiego „VOGUE” warto się pochylić, bowiem Kim, mistrzyni i fanka konturowania, pozuje na niej bez grama makijażu. Czysta, nieumalowana buzia, rozpuszczone włosy i ogromny pierścionek zaręczynowy z diamentem. Nie wiem, co bardziej przykuwa uwagę.

Oczywiście Kim Kardashian nie jest pierwszą gwiazdą, która pokazała na okładce swoją nieumalowaną twarz. Przed nią zrobiła to choćby Lady Gaga, dwukrotnie, Rachel McAdams czy Kerry Washington. Ale trzeba powiedzieć, że w przypadku gwiazdy takiej, jak Kim Kardashian, której wizerunek jest najważniejszym elementem jej sukcesu i która wraz z makijażystą Mario Dedivanovicem odpowiada za ogromną popularność konturowania, pojawienie się na okładce „VOGUE” bez grama makijażu, to rzecz niebywała.  Choćby dlatego, że pokazując się „au naturel” Kim staje się bardziej zwyczajna, podobna do milionów młodych kobiet, matek, które na makijaż nie mają czasu lub ochoty.  Autorem intymnej sesji zdjęciowej jest Theo Wenner.

Makijażysta Kim, Mario Dedivanovic, z którym lada moment gwiazda otwiera serwis internetowy poświęcony urodzie i makijażowi, przyznał na Instagramie, że makijaż do hiszpańskiej sesji zajął mu minutę. „Użyłem kremu do twarzy, balsamu do ust i zakręciłem rzęsy zalotką.” Mario dodaje, że taki look nie jest nowością dla ciężarnej Kim. „Spędza większość czasu w domu z córką, bez grama makijażu, więc jest do tego przyzwyczajona. Jej twarz jest genialna bez makijażu, bo Kim jest przepiękna,” zachwyca się makijażysta. Faktycznie, trzeba się z nim zgodzić. Kim Kardashian bez makijażu wygląda o niebo lepiej niż gdy jej kości policzkowe są wymodelowane do granic możliwości a rzęsy wyszczotkowane na tarantulę. Mimo wszystko potrzeba ogromnej odwagi by pokazać się światu z zupełnie nagą twarzą. I za to należą się Kim gratulacje.

Tematy:

Nieprawidłowy email