Kendall Jenner debiutuje w reklamie perfum Modern Muse Le Rouge

Kendall Jenner, siostra Kim Kardashian, debiutuje jako ambasadorka zapachu Modern Muse Le Rouge od Estee Lauder. Perfumy trafią do sprzedaży w lipcu, a już teraz możemy podziwiać Kendall w czerwonym garniturze pozującą przed obiektywem Mikaela Janssena.

Foto: Materiały promocyjne

Estee Lauder i Kendall Jenner nawiązały bardzo owocną współpracę już w listopadzie ubiegłego roku. I zanim jeszcze pojawiły się pierwsze reklamy z udziałem młodej modelki / celebrytki, akcje Estee Lauder poszły w górę. Kendall, choć silnie powiązana z rodziną Kardashianów, zdecydowanie lepiej radzi sobie w świecie mody niż jej siostry. Zapewne dlatego, że jej styl bardzo odbiega od przerysowanego, seksownego do przesady wizerunku Kim. Jej naturalność bardzo podoba się projektantom, a ilość fanów w social media zdecydowanie przypadła do gustu specjalistom od marketingu. Na samym Instagramie Kendall ma oszałamiającą liczbę 28 milionów fanów! To wprawdzie o 7 milionów mniej, niż może pochwalić się Kim, ale zdaje się, że dla Estee Lauder mniej znaczy więcej.

Dziś do mediów trafiły pierwsze zdjęcia z kampanii promującej nowy zapach Estee Lauder Modern Muse Le Rouge. To mocno kwiatowa edycja popularnego zapachu, w której dominującymi aromatami są: róże i wanilia. Kendall ubrana w czerwony garnitur jest uosobieniem nowego wcielenia współczesnej muzy Estee Lauder. „Nie chodziło tylko o uchwycenie zapachu czerwieni, ale o oddanie stanu umysłu, żywego, dramatycznego nastawienia,” tłumaczy Karyn Khoury z Estée Lauder Companies. „Ta kobieta inspiruje dzięki swojej niezachwianej pewności siebie, wyrafinowaniu i glamour. Żyje, by być zauważoną, a każdy składnik tych perfum został pieczołowicie wyselekcjonowany by to podkreślić.”

Foto: Materiały promocyjne

W kampanii sfotografowanej przez Mikaela Janssena Kendall wygląda jak rasowa, świadoma swojego uroku i możliwości “power woman”. Bardzo podoba mi się fakt, że młoda modelka została twarzą właśnie mocnego zapachu, który ma dodawać kobiecie siły i pewności siebie. Jenner doskonale pasuje taki wizerunek. Przypuszczalnie sprawdziłaby się też jako twarz bardziej romantycznego, słodkiego, „różowego” zapachu, ale dobrze jest wiedzieć, że silne kobiety nadal są na topie, również w świecie urody.

Tematy:

Nieprawidłowy email