Johny Depp nową twarzą perfum Diora!

Ostatnio głośniej było o Lily – Rose Depp niż o jej ojcu. 51-letni Johny Depp był bardzo pochłonięty swoim drugim małżeństwem i każdą chwilę spędzał z Amber Heard. Przyszła jednak pora na powrót do pracy. Depp podpisał kontrakt reklamowy z Diorem, tym samym dołączając do gwiazdorskiej ekipy francuskiego domu mody.

Foto: Materiały promocyjne

Dior ma nosa (i oko) do przystojniaków.  W kampaniach perfum słynnej francuskiej marki pojawiła się plejada gwiazd. Jude Law reklamował Dior Homme Sport i Dior Homme Intense, Robert Pattinson był twarzą Dior Homme. We wrześniu przyjdzie pora na Johny’ego Deppa. Hollywoodzki przystojniak do tej pory trzymał się z daleka od przemysłu perfumiarskiego. Żadnej marce nie udało się pozyskać go do współpracy, choć jestem przekonana, że nie jedna próbowała. Dopiero teraz, 51-letni aktor zdecydował się podpisać kontrakt reklamowy z producentem perfum. Oczywiście wybrał najlepszą z możliwych marek – Diora. Mąż Amber Heard został bowiem kolejnym ambasadorem marki, a jesienią będzie promował nowy męski zapach, którego nazwa jeszcze nie jest znana. Pierwsze zdjęcie wypuszczone przez Dior pozwala przypuszczać, że będzie to mocny, klasycznie męski ale ekscytujący zapach.

Choć to pierwszy zapach, jaki Johny będzie promować, ma już spore doświadczenie we współpracy z markami. Był twarzą H&M i Montblanc. Pojawił się na nieskończonej ilości okładek magazynów, od "Vanity Fair", przez "GQ" aż po "Interview". Wiemy już teraz, że nowe perfumy wejdą na rynek w tym samym czasie, co kolejny film Deppa - "Black Mass".

Tematy:

Nieprawidłowy email