Eva Mendes została twarzą Estee Lauder

Gwyneth Paltrow i Elisabeth Hurley to gwiazdy srebrnego ekranu, które są twarzami marki Estee Lauder. Do ich grona dołączyła właśnie Eva Mendes – prywatnie partnerka Ryana Goslinga.

Foto: Estee Lauder

Marka Estee Lauder nie często zaprasza celebrytki do współpracy. A jeśli już to robi, są to starannie przebrane nazwiska, które w stu procentach pasują do filozofii marki. Gwyneth Paltrow, Elisabeth Hurley, Hilary Rhoda to dotychczasowe twarze amerykańskich kosmetyków. W tym sezonie ich grono poważnie się powiększyło: do grona ambasadorek Estee Lauder dołączyły: Kendall Jenner, Joan Smalls, Carolyn Murphy i Eva Mendes.

Foto: Estee Lauder

-Jestem szczęśliwa, że możemy przywitać Evę w rodzinie Estee Lauder jako reprezentantkę kosmetyków linii New Dimension – powiedziała Jane Hertzmark Hudis, światowa dyrektorka marki – Eva Mendes jest nie tylko utalentowaną aktorką i sprawną bizneswoman, ale także matką. To wszystko sprawia, że doskonale rozumie zmiany, jakie zachodzą w życiu i wyglądzie kobiecego ciała. Jej otwartość i ciepło na pewno pomoże dotrzeć nam do naszych klientek.

Foto: Estee Lauder

-Podziwiam markę Estee Lauder za ich produkty i filozofię. Od najmłodszych lat stosuję kosmetyki Estee Lauder i cieszę się, że jako 41-letnia kobieta mogę całą sobą polecać linię New Dimension, z którą w pełni się utożsamiam - powiedziała Eva Mendes.

Tematy:

Nieprawidłowy email