Ile czasu zajmuje poranny makijaż Dity Von Teese?

Dita Von Teese ma nienaganny wizerunek oparty nie tylko na jej zamiłowaniu do mody retro, ale przede wszystkim, na perfekcyjnym makijażu w stylu lat czterdziestych. Von Teese nigdzie nie pojawia się bez czerwonej szminki. To pierwszy kosmetyk, po jaki sięga o poranku. A ile czasu zajmują jej poranne przygotowania i makijaż? Mniej niż myślisz!

Foto: Getty Images

Popularny ha sztag #IwokeUpLikeThis (taka się obudziłam) powstał na bazie piosenki Beyonce. Mnóstwo gwiazd ostatnimi czasu odważyło się pokazać światu bez makijażu, włączając w to Kim Kardashian. Jednak fani Dity Von Teese, gwiazdy burleski, która od 20 lat promuje ten rodzaj sztuki, nie mają co liczyć, na zobaczenie celebrytki bez jej ukochanej czerwonej pomadki. Dita jest mistrzynią glamour w starym stylu. Jej nienaganny makijaż: jasna cera, idealne kocie oko, czerwone usta przeciętnej kobiecie zająłby cały poranek. Dla Dity to kwestia 20 -30 minut. Jak przyznała w rozmowie z Vogue.com robi ten sam makijaż od 20 lat więc technikę ma opracowaną do perfekcji.

Była żona Marylina Mansona rezerwuje o poranku pół godziny na przygotowania. Pije oczyszczający koktajl warzywny i zieloną herbatę, przygotowuje się do zajęć Pilates i obowiązkowo robi makijaż. Czerwona pomadka to jej najważniejszy kosmetyk, nie rusza się bez niej nawet do domowej siłowni. Kolejny produkt to matujący, bardzo jasny puder do twarzy, dzięki któremu alabastrowa cera Dity wygląda nieskazitelnie.

Gdy Dita wybiera się na wielką galę potrzebuje zaledwie godzinę na przygotowania. Sama się czesze (jej ulubiona fryzura to oczywiście niski kok typu chinon), maluje, stylizuje. „Rzadko korzystam z pomocy specjalistów. Potrzebują 3-4 godzin, abym wyglądała jak ja, podczas gdy mi zajmuje to zdecydowanie mniej czasu.”

Jej poranne zwyczaje są bazą dla całego dnia. Dita podkreśla, że to co je, pije i robi o poranku decyduje o tym, jak spędzie resztę czasu. Dlatego tak ważne są dla niej ćwiczenia, które nie tylko pozwalają jej utrzymać nienaganną sylwetkę ale i poprawiają humor. Zaś czerwona pomadka to ubranie. Bez niego czuje się nago.

Tematy:

Nieprawidłowy email