Victoria’s Secret lekceważy kobiety po mastektomii

Victoria’s Secret, jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów bielizny na świecie, dostał petycję podpisaną przez 130 tysięcy kobiet. To była prośba – zacznijcie produkować staniki dla kobiet po mastektomii.

Bulls Press

Petycja wysłana przez Change.org została skomentowana przez Victoria’s Secret: „Zrobiliśmy badania i okazało się, że wyprodukowanie stanika dla kobiety po mastektomii jest bardzo skomplikowane, wręcz naukowe. W rezultacie wierzymy, że lepiej przysłużymy się naszym klientkom kontynuując dofinansowywanie badań nad rakiem piersi."

Oczywiście są inne firmy, które jak się okazuje, posiadły naukowe umiejętności wyprodukowania stanika dla kobiety po mastektomii np. Nordstorms.

Zobacz najseksowniejsze gwiazdy według Victoria's Secret.

Victoria’s Secret w Polsce nawet nie sprzedaje staników – tylko kosmetyki i majtki.

Czy to ma jakieś znaczenie dla nas - Polek? Nie wiem, ale wiem, że ma znaczenie dla nas -kobiet. Chodzi o wykluczenie. Rakiem piersi w Polsce jest zagrożone pół miliona kobiet.To możesz być Ty.

Jeśli miałaś kogoś bliskiego chorego na raka, wiesz, że to choroba, która dotyka całą rodzinę. Bezsilność jest najczęstszym uczuciem, jakie towarzyszy bliskim. Jeśli ta walka jest wygrana to marzymy o powrocie do normalności.

Jak być sexy? Poznaj wskazówki Victoria's Secret.

Dla kobiet ta normalność to też piękna bielizna. Wolałabym, żeby Victoria’s Secret nie organizowała bizantyjskich pokazów mody, ale poświęciła te pieniądze na naukowe zrobienie stanika.

A swoją drogą dziewczyny – zróbcie badania!

Victoria's Secret
Victoria's Secret
Victoria's Secret

Tematy:

Nieprawidłowy email