Ulubiony świąteczny prezent księcia George'a!

Co książę George znalazł pod choinką? Z pewnością całą górę kosztownych prezentów z różnych stron świata, ale najbardziej przypadła mu do gustu mała, pluszowa zabawka od cioci Pippy!

BullsPress

Jaki prezent pod choinkę można dać przyszłemu królowi? Cóż to nie lada wyzwanie dla każdego Mikołaja, Gwiazdora czy Dziadka Mroza! Właśnie takie pytanie musiała sobie zadać tuż przed świętami jedna z najsłynniejszych cioć na świecie – Pippa Middleton, realizując listę wymarzonych prezentów dla księcia George’a.

BullsPress

Co książę Jerzyk znalazł pod choinką? Cóż… odpowiedź dla wielu z Was może być zaskoczeniem! Nie było tam bucików od Chanel ani wozu strażackiego wykonanego z 24-karatowego złota, ale… mały policyjny samochodzik, który ciocię Pippę kosztował zaledwie 9 funtów!

Jak donoszą brytyjskie tabloidy, to jeden z ulubionych świątecznych prezentów księcia George’a. Pippa Middleton poszukiwała drobnego dodatku do wielu innych prezentów, które z pewnością znalazł pod choinką następca tronu.

- Pippa Middleton szukała drobiazgu, którym mogłaby się bawić razem z księciem – powiedziała Alka Poole właścicielka londyńskiego sklepu „Chelsea Toys”, w którym Pippa Middleton dokonała zakupu zabawki.

BullsPress

Policyjny samochodzik wykonany jest z miękkiego pluszu, do którego doczepiono małe kółeczka, dzięki czemu dziecko może swobodnie i bezpieczne patrolować cały dom! Z pewnością nieraz w policyjnych patrolach towarzyszyć jemu będzie Pippa Middleton, która często odwiedza Pałac Kensington.

Zobaczcie też: KSIĄŻĘ GEORGE TO IKONA MODY!

– Spędzamy wiele czasu razem i mamy jeszcze wiele do zrobienia jako rodzina – komentuje w jednym z wywiadów Pippa Middleton. Choć siostra Kate Middleton nie została wybrana na chrzestną księcia Jerzego, bardzo kocha małego chłopca i chętnie go odwiedza. Podobno książę William i Kate Middleton planują wybrać Pippę na chrzestną drugiego dziecka.

Zobaczcie też: PIERWSZE BOŻE NARODZENIE KSIĘCIA GEORGE'A

Tematy:

Nieprawidłowy email