Top Lista Osobista #10: Dagmara Radzikowska

Są na niej marzenia, życzenia i kolor, jaki będzie miał Nowy Rok 2016. Dobre nowiny: mam tę samą trenerkę, co Gigi Hadid i reszta aniołków, cały świat kocha koronki Gosi Baczyńskiej, a dresy są forever!

Foto: Zdjęcia własne VU MAG

1. Ballet Beautiful: wszystkie możemy być Aniołkami!

Zajęcia z Ballet Beautiful znalazłam w czasie, kiedy realizowałyśmy na łamach Vumaga  projekt #90dnidobikini z Olą Kowal (@szindy). Wymieniałyśmy się wówczas różnymi ćwiczeniami z youtube’a. Głównie Ola mi coś podrzucała, ale Mary Helen Bowers znalazłam ja! Trochę z nią poćwiczyłam, szczególnie lubiłam Strong & Sexy Swan Arms Workout. Z instagrama dowiedziałam się że to trenerka wszystkich aniołków i Alexy Chung. Wow!

Foto: instagram.com instagram Gigi Hadid i Ballet Beautiful

Wracam do ćwiczeń już dzisiaj, po świątecznym biesiadowaniu bardzo mi się to przyda. Ćwiczenia są krótkie, spokojne i… nie do wykonania za pierwszym razem w całości! Nie zrażaj się, dołącz do mnie i Mary Helen – czy nie chcesz w 2016 roku wyglądać jak aniołek VS?

2. Mój własny kolor roku 2016

Foto: Zdjęcia własne Dagmara Radzikowska / VU MAG

Od wielu już lat mam taką zabawę, że pod koniec starego roku wymyślam sobie kolor, który nadaję Nowemu. 2015 był pomarańczowy. Rok 2016 będzie w odcieniu bardzo intensywnej czerwieni. Nie chodzi o to, aby przez cały rok chodzić w czerwonych ubraniach, bynajmniej. Bardziej o to, aby znaleźć sobie amulet w tym kolorze. Ja zawsze owijam łuskę wigilijnego karpia wstążką w wybranym kolorze i wkładam do portfela. Kolejny amulet to moje ukochane pisaki z gumką firmy Muji. Na nowy rok zakupiłam już kilka czerwonych. Dodatkowo to super pomysł na drobne prezenty dla bliskich znajomych, dostają kolor na szczęście. Każdy kolor to inna energia. Czerwień to siła.

3. Gotowa na uśmiechy losu

Foto: Zdjęcia własne Dagmara Radzikowska / VU MAG

Krem Rejuvenating Night, Omorovicza zdobył Doskonałość Roku 2015 „Twojego Stylu”. Zapewne jest świetny. Jeszcze go nie znam. Natomiast ja nadaję „Diamentowe VU” balsamowi do ust Perfecting Lip Balm właśnie tej samej węgierskiej firmy Omorovicza. Jest wprost cudowny! Pieści usta, nadaje im piękny lśniący odcień, odżywia, nawilża, pielęgnuje i uzależnia. Serio! Ma w składzie coś, co powoduje delikatne mrowienie, które sprawia, że wargi stają się pełniejsze – każda kobieta kocha ten efekt! To „coś” to masło shea, olejek eukaliptusowy i kuleczki kwasu hialuronowego.

4. Koronki Gosi Baczyńskiej

Sarah Schrimpf

Aktorka Magdalena Boczarska była  członkiem jury konkursu etiud studenckich na festiwalu Camerimage 2015. To jedyna i najważniejsza tego typu impreza na świecie dla twórców zdjęć filmowych. Najwybitniejsze persony z branży filmowej: reżyserzy, scenarzyści, aktorzy z całego świata. Festiwal kończyła uroczysta gala, podczas której Magda wręczała jedną z nagród. Na tę okazję wybrałyśmy dla aktorki sukienkę z czarnej koronki projektu Gosi Baczyńskiej. Prosta, kobieca, seksowna: piękna! Magda wyglądała prześlicznie, bezpretensjonalnie i bardzo kobieco. Aktorka zebrała dużo komplementów i nie mogła opędzić się od pytań „Skąd ją masz? Co to za sukienka? Czyj to projekt?” Nazwiska są nam nieznane, ale w połączeniu z filmami, których są twórcami od razu wiadomo, jaka to liga. Na zdjęciu Magda Boczarska w towarzystwie, od lewej: Matthew Libatique (autor zdjęć do filmów „Czarny Łabędź”, „Requiem dla snu”, „Iron Man”), Ellen Kuras (autorka zdjęć do filmów „Zakochany bez pamięci”, „Kawa i papierosy”, „Blow”), laureat Złotej Żaby 2015 Ed Lachman („Daleko od Nieba”, „Mildred Pierce”, „Erin Brokovich”, tryptyku „Raj: Nadzieja, Miłość, Wiara”). Gosiu, twoje koronki kocha cały świat!

5. For ever dres!

Foto: BTW Collection Spodnie skórzane BTW Collection

Pół roku temu, w dniu swoich urodzin obiecałam sobie i znajomym, że nie będę już tak często chodzić w dresach. Właściwie udaje mi się dotrzymywać słowa, chociaż są momenty, że się łamię i wskakuję w swoje ulubione czerwone spodenki z 3 paskami adidasa… Znalazłam świetne wyjście z tej trudnej dla mnie sytuacji: spodnie BTWcollection uszyte na bazie luźnych dresów, ale ze skóry. Idealne rozwiązanie. To już w sumie nie dres, a nadal są obłędnie wygodne. Świetnie wyglądają z trampkami, mokasynami i szpilkami. Kto by pomyślał, że znajdę w końcu dres dobry na każdą okazję? Spodnie są do kupienia na www.metalunashop.com.

Autorką wykorzystanego w materiale portretu Magdaleny Boczarskiej jest Natalia Mentkowska.

Tematy:

Nieprawidłowy email