Steve Madden w Polsce

Miał 1100 dolarów na koncie i pomysł na pewien biznes. Dzisiaj jego buty noszą miliony kobiet na świecie.

Steve Madden

Trudno go opisać jednym słowem: przedsiębiorca, wielokrotnie nagradzany projektant, rekin biznesu, a jednocześnie człowiek ciepły i rodzinny. Systematycznie pracował na kolejne sukcesy, zawsze pamiętając o swoich początkach i pierwszych klientach. W efekcie zyskał miliony fanów na całym świecie.

Steve Madden!

Steve Madden/ facebook Steve Madden

W 1990 roku mając zaledwie 1100 dolarów na koncie i talent do przewidywania trendów, Madden skupił całą swoją twórczą energię na wyprodukowaniu w fabryce w Queens modeli butów, które szybko wyznaczyły trendy na kolejne sezony. Jego projekty były nowatorskie i jednocześnie świetnie się sprzedawały. Wieść o oryginalnym projektancie z Queens błyskawicznie obiegła ulice Nowego Jorku To właśnie wtedy „amerykański sen” Steve'a stał się rzeczywistością. Narodziła się marka STEVE MADDEN.

Steve Madden/ facebook Steve Madden

Zainspirowany butami noszonymi przez jego ulubione gwiazdy glam rocka z lat 70-tych , wyprodukował nowatorski model butów na platformie, który stał się początkiem nowego trendu.

Choć Steve Madden zdobył już ugruntowaną pozycję na rynku, to nie zatrzymuje się nawet na chwilę i nieustannie rozwija.

Inspiruje mnie to, co noszą ludzie na ulicach od Nowego Jorku po Londyn. Moje pomysły i inspiracje czerpię z rytmu ulicy na całym świecie. Dziś to projektanci i marki kreują to co modne. Moda przyszłości będzie wszystkim tym w czym młodzi chłopcy i dziewczyny będą czuli się wygodnie i dobrze i co będą mogli dowolnie miksować wyrażając swój indywidualny styl podkreśla Steve Madden.

Steve Madden
Steve Madden/ facebook Steve Madden

Steve Madden posiada 124 sklepy detaliczne (w tym 3 sklepy internetowe) w Stanach Zjednoczonych. Dystrybucja obejmuje także domy towarowe, sklepy specjalistyczne, luksusowe sklepy detaliczne, sieci handlowe. Poza granicami Stanów Zjednoczonych buty marek należących do Steve'a Maddena są sprzedawane w ponad 200 sklepach i w ponad 50 krajach.

Wiosną tego roku akcesoria Maddena będzie można również kupić w Polsce.

Steve Madden

Tematy:

Nieprawidłowy email