Słoń zrujnował selfie Kim Kardashian

Są stworzenia, na których celebryci nie robią żadnego wrażenia. Są też takie, które osobowością nie odbiegają od przebojowych gwiazd. Zobaczcie, jak słoń zrujnował słit focię Kim Kardashian.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Co robią celebryci, którzy są znani wyłącznie z tego, że są znani? Dbają o swoich fanów, chętnie wykorzystując portale społecznościowe. Tak, jak na przykład Kim Kardashian, która uzależniona jest od publikowania na swoich profilach zdjęć typu selfie. Można wręcz powiedzieć, że celebrytka jest prawdziwą królową słit foci i wykorzystuje każdą okazję do uwiecznienia swojej twarzy. Jednak nawet takiej specjalistce możne coś się nie udać…

Kim Kardashian wyjechała na urlop do Tajlandii (o czym oczywiście wiemy z Instagrama), by zgłębić azjatycką kulturę. Celebrytka nie mogła sobie odmówić słit foci z olbrzymim słoniem. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie reakcja zwierzęcia, które na widok Kim podniosło trąbę i energicznie dmuchnęło na jej głowę. Całą sytuację zarejestrowały kamery towarzyszące rodzinie Kardashianów (w absolutnie każdym momencie ich życia) oraz tłum gapiów. Jeden z nich – niejaki Alex Goldschmidt wrzucił zdjęcia upokorzonej Kim z podpisem: Kim zaatakowana przez słonia podczas robienia selfie. Najlepszy słoń na świecie.

Szczerze rozbawiona całą sytuacją postanowiłam sprawdzić, co taka reakcja zwierzęcia może oznaczać:

- W zależności od relacji słonia z człowiekiem, takie zachowanie można interpretować w różny sposób. Jeśli zwierzę zna daną osobę, lub przyzwyczajone jest do towarzystwa ludzi, to dmuchnięcie trąbą może być upomnieniem o przekąskę lub po prostu niewinną zaczepką. Takie zachowanie nie jest formą okazywania agresji, choć ludzie, którzy o tym nie wiedzą rzeczywiście mogą się wystraszyć – powiedział mi Adam Trochin, opiekun słoni w warszawskim ZOO.

Czyżby trafił swój na swego, a Kim została zaczepiona przez zwierzę, które podobnie jak ona lubi być w centrum uwagi? W każdym razie ta sytuacja musiała nieco zmniejszyć samoocenę celebrytki, gdyż zdjęcie ze słoniem nigdy nie trafiło na Instagrama Kim Kardashian.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email