Sean O’Pry: najlepiej zarabiający model na świecie

Sean O’Pry to najlepiej zarabiający model na świecie. I choć jest numerem jeden w rankingu "Forbes" zarabia dwadzieścia razy mniej niż Gisele Bundchen. Świat mody to chyba jedyna gałąź biznesu, w której kobiety zarabiają więcej niż mężczyźni... Kim jest przystojny Amerykanin, którego każdy z nas widział w przynajmniej jednej kampanii?

fot. materiały prasowe

Sean O’Pry to najlepiej zarabiający model na świecie. W rankingu Forbesa zajmuje pierwsze miejsce, podobnie jak Gisele Bundchen w rankingu modelek. Jednak o ile Gisele zna każdy (i z pewnością większość wie, jak ma na imię), o tyle Seana widziała większość z nas, jednak konia z rzędem temu, kto wie, jak nazywa się przystojny Amerykanin.

fot. materiały prasowe

Taki już los męskich modeli. Są podziwiani, pojawiają się w kampaniach i na wybiegach równie często, co dziewczyny. Ale nigdy nie będą ani tak bogaci, ani tak popularni jak najlepsze modelki . Sean O’Pry, najlepiej zarabiający model na świecie jest tego doskonałym przykładem. W 2014 roku Gisele zarobiła 42 miliony dolarów, Sean – niecałe dwa. Amerykanin figuruje w aż trzech rankingach models.com: The Money Guys, Supers Men, Sexiest Men. Już w 2009 roku Forbes ogłosił go modelem, który odniósł największy sukces. Faktycznie, przez ostatnie kilka lat Sean był wszędzie. Otwierał pokazy Versace, YSL, Givenchy. Zamykał Moschino, Trussardi i Zegna.

fot. materiały prasowe

Pojawił się w kampanii zapachu Spice Bomb, był twarzą Jimmyego Choo, Zary, Ferragamo, występował w teledysku Madonny czy Taylor Swift. Mówiło się nawet, że między modelem a wokalistką nawiązał się płomienny romans. Jednak Sean jest od jakiegoś czasu związany z australijską aktorką, Jessicą McNamee. Poznali się przez wspólną znajomą i Jessica zakochała się od pierwszego wejrzenia w młodszym od siebie o 3 lata modelu, pochodzącym z Kennesaw w stanie Georgia.

fot. materiały prasowe

Sean jest środkowym dzieckiem z trójki rodzeństwa. W szkole średniej uprawiał każdy możliwy sport, ale marzy o studiowaniu biologii. Wyszło, jak wyszło. Obecnie O’Pry spełnia się jako kucharz – amator, a zapytany o ulubioną restaurację bez wahania odpowiada: „Moja kuchnia!”

fot. materiały prasowe

O’Pry został odkryty przez MySpace (kto jeszcze pamięta o istnieniu tego serwisu?!) gdy miał 17 lat. Uwagę na Seana zwrócił Nole Martin, stylista, który był jurorem w amerykańskiej edycji Top Model. Chłopak szybko podpisał kontrakt z agencją VNY i od tego czasu zarabia na życie modelingiem. „Najlepsza rzecz w byciu męskim modelem? Nigdy nie muszę nosić wysokich obcasów,” śmiał się Sean w jednym z wywiadów.

fot. materiały prasowe

Poczucie humoru, zabójcze spojrzenie, perfekcyjna klata i sukces? Takich modeli ogląda się z przyjemnością!

Tematy:

Nieprawidłowy email