Rachel Weisz zdradzi Bonda

Aktorska para, Rachel Weisz i Daniel Craig zagrają razem na Broadwayu. Kinowy James Bond i jego żona wcielą się w główne role nowej wersji sztuki Harold Pintera "Zdrada", opowiadającej historię niewiernego małżeństwa.

Getty Images/Flash Press Media

Rachel Weisz i Daniel Craig wystąpią razem na deskach brodwayowskiego teatru w sztuce Harolda Pintera o małżeńskiej niewierności. Produkcja "Zdrada" w reżyserii Mike'a Nicholsa opowiada o małżeństwie Emmy i Roberta, który od lat zdradzany jest przez swoją żonę. W rolę Roberta wcieli się Craig, Emmę zagra Weisz. W roli kochanka, Jerry'ego, wystąpi natomiast Rafe Spall, znany z filmu "Prometeusz", czy wyświetlanego obecnie na ekranach kin "Życie Pi".

Getty Images/Flash Press Media - Rachel Weisz i Daniel Craig podczas ceremonii wręczenia Golden Globe. Rachel Weisz w kreacji Louis Vuitton z limitowanej kolekcji autorstwa japońskiej artystki Yayoi Kusama.

Rola w sztuce "Zdrada" będzie debiutem Weisz na Broadwayu. Aktorka ma jednak teatralne doświadczenie, bo w Londynie grała wcześniej w takich popularnych sztukach jak: "Nagle, zeszłego lata" i "Tramwaj zwany pożądaniem". Daniel Craig na deskach nowojorskiego teatru stanie natomiast nie pierwszy raz. W 2009 roku aktor wystąpił u boku Hugh Jackmana w teatralnej produkcji "Steady Rain".

Premiera "Zdrady" w Barrymore Theatre w Nowym Jorku planowana jest na 3 listopada. (PAP Life)

Tematy:

Nieprawidłowy email