Pozuj jak it-girls !

It-girls to sławne dziewczyny, które mają w sobie to coś. Młode, piękne i świetnie ubrane, brylują w towarzystwie oraz inspirują rzeszę wielbicielek mody. Każda z nich sztukę pozowania przed aparatem opanowała do perfekcji.

Getty Images

Chcesz wyjść świetnie na wakacyjnych zdjęciach, ale zupełnie nie wiesz jak zachować się przed aparatem? Oto kilka wskazówek fotografa gwiazd Billy’ego Farrella, który najlepiej zna sztuczki najsłynniejszych it-girls.

1. Pokaż emocje! Sztywne zdjęcia z wieżą Eiffla w tle na pewno nie będą najlepszą pamiątką z wakacyjnych podróży. Poproś znajomych by robili Ci zdjęcia z zaskoczenia: gdy naturalnie się uśmiechasz, żywo dyskutujesz czy po prostu szczerze śmiejesz. Zdjęcia naładowane emocjami przywołają najcenniejsze chwile.

Getty Images

2. Pozuj naturalnie. Wymyślne pozy i skomplikowane akrobacje na pewno nie są w stylu it-girls. Najbardziej neutralne ustawienie to delikatnie skrzyżowane nogi i dłoń oparta na biodrze. W takiej pozie nie możesz wypaść niekorzystnie.

Getty Images

3. Nie lubisz pozować sama? Zaproś do zdjęcia inne osoby. Billy Farrell przyznaje, że najlepiej wychodzą fotografie, do których pozują 3 osoby. Efekt zawsze okazuje się bardziej naturalny, gdyż grupowe zdjęcia są zdecydowanie mniej stresujące.

Getty Images

4. Zastanawiasz się jaki kolor ubrania najlepiej wyjdzie na zdjęciach? Billy radzi unikać jedynie czerni w wersji total look, która sprawia, że wyglądamy na zmęczone i smutne. Wszystkie inne kolory sprawdzą się świetnie.

Getty Images

5. Pochwal się! Jeśli masz piękne nogi czy kobiecą sylwetkę pokaż to. Wybierz pozę, która uwydatni Twoje atuty.

Getty Images

6. Podkreślone usta czy wyrazisty makijaż oczu? Oba! Jednak nigdy jednocześnie.

Getty Images

7. Nie oszukuj. To jak pozujesz powinno być spójne z Twoim samopoczuciem. Jeśli nie jesteś w nastroju, nie zmuszaj się do uśmiechu i męczącego pozowania. Zdjęcia na pewno nie wyjdą dobrze. Poczeka na dzień, w którym Twoje samopoczucie pozwoli Ci na naturalne zabawy z aparatem.

Getty Images

8. - Baw się dobrze, poznawaj ludzi . Nie bój się rozpocząć rozmowy z nieznajomym. Żyje się tylko raz – to najlepsza rada Billy’ego. W robieniu zdjęć chodzi przecież o zabawę.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email