Polski fotograf nagrodzony!

Nic tak nie cieszy jak sukces utalentowanego Polaka! Szymon Brodziak, młody fotograf został nagrodzony tytułem „najlepszy na świecie fotograf czarno-białych kampanii reklamowych”!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tak uznało jury fashiontv przyznając Szymonowi główną nagrodę FASHIONTV PHOTORGARPHERS AWARDS w kategorii: BLACK & WHITE COMMERCIAL CAMPAIGNS.

Wręczenie nagród miało niedawno miejsce w fashiontv Red Carpet Lounge superluksusowego Hotelu Majestic Barrière, w ramach Festiwalu Filmowego w Cannes.

Szymon Brodziak
Szymon Brodziak

Brodziak to młody artysta. Urodził się w 1979 roku i od dzieciństwa fascynował się fotografią. Przez jakiś czas wspierał rodzinny biznes, jednak później fascynacja aparatami zwyciężyła. Pierwsze doświadczenia zbierał jako fotograf ślubny, wtedy też odkrył czarno-biały świat, który wciągnął go na następne długie lata.

Szymon Brodziak
Szymon Brodziak

Jednocześnie asystował znanym fotografikom przy różnych sesjach do magazynów i kampaniach reklamowych, które dzisiaj stanowią jego główne zajęcie.

W 2006 roku Brodziak wypłynął na szerokie wody i dostał się do czołówki najlepszych europejskich fotografów reklamowych. Jego zdjęcia można oglądać w Playboyu czy włoskiej edycji Vogue’a. Na swoim koncie ma kampanie dla takich firm jak: Martini Cava, Bizuu, Asus, Porsche i wiele innych.

Szymon Brodziak

To nie pierwsza nagroda na jego koncie, w ciągu ostatnich lat zgromadził ich kilkanaście.

Tematy:

Nieprawidłowy email