Pippa Middleton została dziennikarką

Podczas gdy Kate Middleton została mianowana nową brytyjską ikoną stylu i skupia uwagę świata swoim brzuszkiem, jej siostra podjęła odpowiedzialną pracę. Pippa została dziennikarką i będzie pisać felietony dla Vanity Fair.

BE&W

Pippa Middleton zaistniała na ślubie swojej siostry, kiedy to uwaga mediów była rozproszona między dwie piękne kobiety. Z jednej strony cały świat ciekawy był nowej księżnej, z drugiej zaś, nie dało się oderwać wzroku od jej młodszej siostry… I tak Pippa niechcący stała się celebrytką.

BE&W

Choć przez jakiś czas słuch o siostrze księżnej zaginął, to jednak Pippa wraca w wielkim stylu. Dostała bowiem propozycję współpracy z Vanity Fair. Pippa Middleton propozycję przyjęła (trudno się dziwić) i zaczyna pisać felietony na temat Anglii.

-Jesteśmy zaszczyceni, że mamy Pippę Middleton w zespole naszych autorów. Jest to osoba, która na bieżąco obserwuje świat brytyjskiej elity. Jest także bardzo aktywną kobietą i zapaloną sportsmenką, nie możemy doczekać się efektów jej pracy – powiedział przedstawiciel Vanity Fair.

Pierwszy tekst ukaże się w lipcowym wydaniu magazynu i będzie poświęcony tenisowi. Pippa Middleton utrzymuje, że kocha ten sport i nawet jako dziecko rozważała udział w Wimbledonie. O tej i wielu innych tajemnicach Pippy będziemy się dowiadywać na łamach Vanity Fair. My już nie możemy się doczekać!

BE&W

Tematy:

Nieprawidłowy email