Orlando Bloom ma nową dziewczynę? Na Ibize bawił się ze szwedzką modelką

Orlando Bloom kilka dni temu wdał się w bójkę w Justinem Bieberem. Sprawa działa się na Ibizie. Jednak Bloom dość szybko zapomniał o porachunkach z młodym Kanadyjczykiem. A wszystko dzięki tajemniczej blondynce, której nie odstępował na krok.

fot. Bulls Press

Gdy Orlando Blooom rozstał się z Mirandą Kerr plotkarskie media i fani pary robili zakłady – kto szybciej pozbiera się po rozwodzie, kto pierwszy znajdzie nowego partnera. Zdaje się, że w tym wyścigu Miranda i Bloom idą łeb w łeb. Co i rusz pojawiają się nowe doniesienia o romansach modelki i kolejnych partnerkach Blooma. Jednej i drugiej strony nie omijają też historie z przemocą w tle.

Przeczytaj też: Orlando Bloom o rozwodzie z Mirandą Kerr

Głośno było o bójce, w jaką w ubiegłym tygodniu wdał się Orlando i Justin Bieber. Biebs miał ponoć rozsiewać plotki o swoim domniemanym romansie z Mirandą Kerr. Twierdził nawet, że spał z australijską ślicznotką. Przechwałki te tak zdenerwowały Blooma, że wymierzył Justinowi sierpowego w twarz. To nie jedyni panowie, którzy pobili się o Mirandę. Zimą doszło do bójki na plaży w Australii. Tym razem po twarzach dali sobie australijscy milionerzy: James Packer, który spotyka się z Kerr i David Gynell, który zapewne chciałby być na miejscu Packera.

Przeczytaj też: Miranda Kerr i James Packer – nowa para

Jak Miranda Kerr reaguje na kolejne bójki, które toczą się w obronie jej honoru? Nie wiemy. Wiemy zaś, że Orlando, jak na wojownika przystało, błyskawicznie znalazł pocieszenie w ramionach pięknej blondynki. Aktora widziano na Ibizie w towarzystwie Lykke Glommen. Dwudziestolatka pochodzi ze Szwecji i jest modelką. Nie udało nam się ustalić, czy ma na koncie poważne sukcesy w branży. Ale śmiemy przypuszczać, że wszystko jeszcze przed nią – póki co, śliczna Lykke nie ma swojego profilu na models.com. Może romans ze znanym aktorem ma ułatwić jej drogę do kariery?

fot. Bulls Press

Przeczytaj też: Miranda Kerr – „Gdy nie uprawiam seksu, moje ciało źle wygląda”

Wiemy na pewno, że para świetnie bawiła się na Ibizie, tańcząc na plaży i obściskując się. Orlando i Lykke, choć nie mieli problemów z okazywaniem sobie uczuć, nie powiedzieli wprost, czy są parą. Orlando miał przyznać w rozmowie ze znajomymi, że Lykke będzie jego żoną. Czy nadal będzie trzymał się tego stwierdzenia, gdy emocje po starciu z Bieberem opadną? Zobaczymy.

fot. Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email