Ok Go Mistrzowie iluzji znowu oszukują w wielkim stylu

Amerykańska grupa OK GO, oprócz komponowania bardzo dobrej muzyki, przyzwyczaiła swoich odbiorców do niezwykle oryginalnych teledysków – tym razem nie jest inaczej. Przy okazji wydania nowego albumu „Hungry Ghost”, zespół udostępnił zaskakujący teledysk do singla „The Writing’s On The Wall”.

Ok Go

Wszystko dzieje się w dużej hali, gdzie przez ponad cztery minuty muzycy odgrywają różne role, uruchamiając szereg urządzeń i poruszając różnorakie elementy dekoracji. Wszystko po to, aby wytworzyć niesamowite wizualizacje, które w gruncie rzeczy okazują się iluzją optyczną. Mistyfikacją, która została zaplanowana i wykonana z niesamowitą perfekcją. warto podkreślić, że teledysk kręcony jest na żywo, techniką jednego ujęcia.

Ok Go

Oprócz muzyków OK GO, w teledysku występuje również ekipa filmowa (która ujawnia się dopiero pod koniec) odgrywająca znaczącą rolę w całym przedsięwzięciu. Przy tak skomplikowanej produkcji, za kulisami musi znajdować się ktoś, kto w odpowiednim momencie włączy właściwy przycisk bądź pociągnie za odpowiedni sznurek.

Mistrzowie synchronizacji dźwiękowo – wizualnej wracają w charakterystycznym, ale wciąż budzącym podziw, stylu. Czy przemycający w sobie echa muzyki lat osiemdziesiątych singiel, odzwierciedla klimat dominujący na nowej płycie Amerykanów? Odpowiedź poznamy już w październiku. Zobaczcie cały teledysk „The Writing’s On The Wall”!

Tematy:

Nieprawidłowy email