Nikki Reed i Ian Somerhalder: w końcu pokazali zdjęcia ze ślubu!

Nikki Reed i Ian Somerhalder aka Damon Salvatore z „Pamiętników wampirów” pobrali się pod koniec kwietnia tego roku. Jednak na pełną relację z sekretnego ślubu trzeba było długo czekać. Na szczęście magazyn „Brides” uchylił rąbka tajemnicy i zaprezentował zdjęcia z wyjątkowego dnia aktorskiej pary.

Foto: Getty Images

Nikki Reed i Ian Somerhalder to para marzeń. Piękna ona, piękny on i jeszcze piękniejsza miłość. Choć on wcześniej przez lata związany był z Niną Dobrev, u której boku grał w „Pamiętnikach wampirów”, ona zaś przez kilka lat była żoną Paula McDonalda, w końcu na siebie trafili. Po sześciu miesiącach randkowania Ian i Nicki w kwietniu wzięli sekretny ślub. Oczywiście nie udało im się zupełnie przechytrzyć paparazzi – do sieci od razu trafiły zdjęcia robione z helikoptera. Później w magazynach plotkarskich pojawiły się kolejne fotki, ale na pełną relację ze ślubu trzeba było długo czekać. Na szczęście nasza cierpliwość została wynagrodzona. W jesiennym numerze magazynu „Brides” Nikki i Ian pochwalili się przed całym światem swoją miłością i ceremonią, która stanowiła jej przypieczętowanie.

Somerhalder i Reed dokonali niemożliwego – będąc bardzo rozpoznawalną parą w Hollywood, udało im się zorganizować wesele – niespodziankę. Zaczęli od przechytrzenia gości – zaprosili ich na parapetówkę, po czym uprowadzili do Topanga Canyon, gdzie odbyła się uroczystość. Zależało im na zachowaniu tajemnicy, ale również na tym, aby ich goście czuli się swobodnie.

Ślub i wesele przypominały bardziej festiwal Coachella (ulubiony festiwal pary) czy party w Nowym Orleanie, z którego pochodzi Ian niż tradycyjny ślub gwiazd. Za organizację wydarzenia odpowiadała Andrea Freeman, słynna wedding – planerka. Zjawiskowa, długa, koronkowa suknia, jaką wybrała Nikki, to projekt Claire Pettibone. Odsłonięte plecy i podkreślona talia doskonale pasowały do szczupłej sylwetki aktorki. Do tego bukiet róż, peonii i polnych kwiatów, utrzymany w stylistyce boho. Ian Somerhalder na ślub wybrał biały garnitur Nedo Bellucci. Wszystkie fanki Iana / Damona zapewne zamarły z zachwytu, widząc jego zdjęcia. Szkoda, że przystojny wampir jest już zajęty.

Ian i Nikki nieustannie prawią sobie komplementy na Instagramie czy Twitterze i z radością opowiadają o tym, jak są szczęśliwi. Ewidentnie są dla siebie stworzeni. Jeśli macie jakieś wątpliwości, obejrzyjcie krótkie wideo, które Nikki zamieściła na swoim Instagramie. To kwintesencja marzeń każdej dziewczyny o perfekcyjnym mężczyźnie i perfekcyjnym ślubie. Co bardziej wrażliwe (jak niżej podpisana) mogą uronić łzę albo tysiąc. I choć wzorem Samanthy Jones nie jestem fanką sformalizowanych związków, ślubów i rzucania bukietu, tym razem mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że był to absolutnie przepiękny ślub. Mam tylko nadzieję, że Ian i Nikki dokonają kolejnego niemożliwego: będą żyli długo i szczęśliwie bez widma rozwodu.

Tematy:

Nieprawidłowy email