Modne Rozmowy - Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska, aktorka, która rzadko fotografuje się na ściankach, za to dużo pracuje. Piękna kobieta i ciekawa rozmówczyni. Uwielbia kobiece kroje, jest dziewczyną „sukienkową“, chociaż często chodzi w spodniach. Obejrzyjcie nasze wideo.

Z Magdaleną Boczarską spotykamy się na 42 piętrze budynku Cosmopolitan w Warszawie. Magda sprawia wrażenie delikatnej, a zarazem silnej kobiety. Opowiada, że uwielbia się wcielać w postaci z epoki, kiedy stroje kobiet były bardzo kobiece, podkreślały kształty i były bardziej zmysłowe niż seksowne. Mówi też o tym, że dziś od aktorek wymaga się doskonałej znajomości trendów mody. Nie wystarczy świetnie wyglądać na czerwonym dywanie, trzeba jeszcze mieścić się w najnowszych trendach. Dlatego warto współpracować z dobrą stylistką, która nie przebierze, tylko dobrze ubierze.

Najlepiej ubraną bohaterką, w którą się wcieliła, była Kamila Sakowicz z filmu Różyczka. Kostiumy bohaterki zostały nawet nagrodzone za najlepszą stylizację przez rosyjskie wydanie Vogue’a.

Na planie serialu Pakt pracowała z kostiumografem, Katarzyną Lewińską – „Kasia jest taką osobą, która bardzo dba, żeby kostiumy miały duszę, były prawdziwe, kolekcjonuje ubrania z lat 70. Ja gram współczesną bohaterkę, ale byłam ubrana w Pollini z lat 70. czy oryginalne spódnice z epoki. Kiedy Kasia przynosiła stare płaszcze Lanvin, buty Prady czy Pollini, wszystkie rzucałyśmy się na te ubrania, były tak piękne!“ – opowiada Boczarska.

Na co zwraca uwagę, kiedy widzi kogoś pierwszy raz?  „Chyba zawsze zwracam uwagę na buty, niezależnie od tego, czy to jest kobieta czy mężczyzna.“ odpowiada Magda i dodaje: –  „Sama nie mam dużo butów w szafie, ale mam takie, które można określić mianem modowego must have.“

Kobiecość postrzega poprzez  noszenie sukienek, choć często chodzi w spodniach. Wstydliwie przyznaje, że lubi nawet dresy.

Foto: Zdjęcia własne Marcin Leszczyński / VU MAG Stylizacje Magdaleny Boczarskiej w materiale wideo
  1. sukienka: Kaaskas, biżuteria: Minty dot
  2. sukienka: MMC; legginsy: Dawid Tomaszewski, szpilki: Gianvito Rossi, biżuteria: Minty dot
  3. bluzka: Dawid Tomaszewski, spódnica: Outfit Format, buty: Sergio Rossi, biżuteria: Minty dot
  4. sukienka: Dawid Tomaszewski, buty: Nicholas Kirkwood, biżuteria: Minty dot
  5. całość: Gosia Baczyńska, biżuteria: Minty dot 

Podziękowania:

Podziękowania dla Tacit Investments za pomoc w realizacji nagrania na 42. piętrze apartamentowca COSMOPOLITAN przy ul. Twardej 4 w Warszawie.

realizacja obrazu i montaż: Marcin Leszczyński, realizacja dźwięku: Adam Wojtaś, stylizacja: Dagmara Radzikowska, asystentka stylistki: Pola Namysł, make-up: Eryka Sokólska, fryzura: Michał Bielecki/Warsaw Creatives, scenografia: meble Modulio/www.modulio.pl, produkcja: Marek Pietroń

Tematy:

Nieprawidłowy email