Miłosne gierki Olgi Rodionovej

The Book of Olga to niezwykły prezent rosyjskiego miliardera dla swojej ukochanej żony...

taschen.com

Znany rosyjski miliarder i magnat prasowy Siergiej Rodionov postanowił zrobić niezwykły prezent swojej żonie Oldze. Pięć lat temu Taschen wydało album, którego główną bohaterką była właśnie Olga Rodionova, pozująca przed wybitnym francuskim fotografem Bettiny Reimsem.

taschen.com

The Book of Olga szokował bardzo odważnymi zdjęciami o silnym zabarwieniu erotycznym i wzbudził na rynku wydawniczym spore kontrowersje.

taschen.com

Po kilku latach piękna Olga Rodionova ponownie staje przed obiektywem. Tym razem modelkę fotografuje Ellen von Unwerth – artystka znana z prowokacyjnych sesji zdjęciowych w największych magazynach mody na świecie.

taschen.com

The Story of Olga to mroczna i niebezpieczna opowieść o młodej wdowie, która po śmierci bogatego męża rzuca się w wir erotycznych gierek.

taschen.com

Pożądanie, intryga, sadomasochistyczne fantazje i kusząca zmysłowość – The Story of Olga to ponad 100 fotografii, kipiących seksem i drapieżnością.

taschen.com
taschen.com

To album dla prawdziwych koneserów erotycznej fotografii. Wydano go tylko w 1000 egzemplarzy. Każdy z nich dostępny jest z oryginalnym podpisem Ellen von Unwerth.

taschen.com

Tematy:

Nieprawidłowy email