Lena Dunham wśród supermodelek

Odkąd świat ujrzał popularny serial „Dziewczyny”, Lena Dunham stała się patronką „zwykłych” kobiet z kompleksami. Daleka od ideału aktorka głośno opowiadała akceptacji swoich niedoskonałości, przekonując nas, że mało która kobieta ma perfekcyjne ciało. Ostatnio Lena Dunham miała okazję skonfrontować swoje poglądy, gdy na jednej scenie stanęła z tabunem supermodelek. Jak czuje się „zwykła” kobieta w takim towarzystwie? Aktorka opowiedziała o swoich wrażeniach.

Foto: Getty Images

Do tego niecodziennego spotkania doszło podczas koncertu Taylor Swift w New Jersey. Lena Dunham nigdy nie kryła swojej zażyłej znajomości z amerykańską wokalistką. Nie jest także tajemnicą, że Taylor Swift przyjaźni się z supermodelkami Victoria’s Secret, którym towarzyszyła już przy dwóch pokazach bieliźniarskiej marki. Taylor Swift wpadła na genialny pomysł, by najbliższe dziewczyny dołączyły do jej występu podczas koncertu. I tak na scenie obok idealnych Lily Aldridge, Gigi Hadid, Hailee Steinfeld i Taylor Swift, stanęła także Lena Dunham.

Foto: Getty Images

„Cieszę się, że mogłam wesprzeć moją kochaną Taylor. Przy okazji odkryłam prawdę na temat mojego wzrostu. Zawsze miałam wrażenie, że jestem bardzo wysoka. Tymczasem gdy stanęłam w tłumie modelek, okazało się, że jestem bardzo niska” – powiedziała Lena- „A tak na serio, to stojąc w tłumie tak perfekcyjnych dziewczyn, nawet bardzo pewna siebie kobieta może stracić grunt pod nogami. Gdy spędziłam z nimi trochę czasu, zrozumiałam, że nie mają intencji podburzać mojej pewności siebie. Ani przez chwilę nie dały mi do zrozumienia, że jestem gorsza od nich. Jednak gdy późnej zobaczyłam nasze wspólne zdjęcia, dotarło do mnie, że coś na tym obrazku wygląda źle. Bardzo źle. Teraz już wiem, że nigdy nie powinnam wejść na tę scenę”

I choć Lena Dunham wypowiadała te słowa w żartobliwym tonie, to większość jej znajomych potraktowała sytuację bardzo poważnie: „Po naszym występie dostałam masę wiadomości od znajomych, którzy pisali, że jestem piękna i najważniejsze jest wnętrze człowieka. Kurczę, przecież wcale tego nie oczekiwałam! Te słowa chyba mówią same za siebie” – stwierdziła aktorka.

Foto: Getty Images
Foto: Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email