Księżna Kate, książę William i mały George na okładce Vanity Fair

We wtorek, 22 lipca książę George skończy roczek, a już budzi zainteresowanie świata. Z okazji urodzin najmłodszego przedstawiciela brytyjskiej rodziny królewskiej, magazyn „Vanity Fair” przygotował specjalne wydanie, którego okładkę zdobi jedna z najbardziej wpływowych rodzin świata w komplecie. Zobaczcie wspólną okładkę księżnej Kate, księcia Williama i ich pierworodnego syna, Georga.

Vanity Fair

Co prawda zdjęcie nie zostało wykonane podczas ekskluzywnej sesji dla magazynu, ale i tak wygląda uroczo. Na okładce widzimy rodzinę królewską uchwyconą w intymnym momencie: książę William wchodzi w interakcję z rozbawionym bobasem, a księżna Kate promienieje ze szczęścia. Ta ciepła, rodzinna chwila została uwieczniona w kwietniu podczas wizyty rodziny królewskiej w Australii.

Magazyn Vanity Fair wykorzystał fotografię do uświetnienia sierpniowego wydania. Na okładce widnieje także napis ”Happy birthday Prince George!” („Wszystkiego najlepszego książę George!”), który zachęca do przeczytania artykułu o „najbardziej wpływowym” niemowlęciu na świecie. Bynajmniej tekst nie jest oparty o wywiad z rodziną królewską, ale szczegółowo opisuje nawyki małego księcia, m.in. fakt, że w pierwszych miesiącach swojego życia dużo płakał i miał trudności ze snem.

Zapewne dorosły książę George będzie niejednokrotnie narzekał na zainteresowanie mediów jego prywatnością, ale trzeba przyznać że niewielu udało się trafić na okładkę Vanity Fair w pierwszym roku życia.

Vanity Fair

Tematy:

Nieprawidłowy email