Kolejna Polka w Victoria's Secret! Kim jest Zo Nowak?

Do grona polskich modelek współpracujących z Victoria's Secret dołączyła właśnie Zosia „Zo” Nowak. Ma 24 lata, jest reprezentowana przez Avant Models i są spore szanse, że z katalogu linii Pink trafi prosto na wybieg Victoria's Secret. Tak przynajmniej twierdzi jej managerka, Małgorzata Leitner.

fot. Victoria's Secret Pink

Katalog Victoria's Secret jest jak encyklopedia najlepszych, najpopularniejszych modelek ze światowej czołówki. Prawie każda dziewczyna, która obecnie znajduje się w rankingu Ikon na models.com brała kiedyś udział w sesji lub pokazie bieliźniarskiego giganta. Swoje pierwsze kroki w anielskim świecie Victoria's Secret postawiła właśnie Zosia Nowak (w agencji znana jako Zo Nowak).

fot. Mohito

24-letnia modelka trafiła właśnie do katalogu linii Pink, dedykowanej młodszym klientkom marki. Mierząca 178 cm wzrostu Zo idealnie pasuje do wyluzowanego, dziewczęcego, sportowego wizerunku Pink. Managerka Zosi, Małgorzata Leitner z Avant Models opowiedziała historię anielskiego castingu Zo. „Przedstawiciele marki Victoria's Secretzobaczyli zdjęcia 'Zo', bo pod takim pseudonimem Zosia funkcjonuje w Nowym Jorku, i zaprosili ją na spotkanie. Na castingu były jeszcze trzy inne modelki, które wpadły im w oko," mówi właścicielka agencji Avant Models z rozmowie z Forbes Life.

fot. Reserved

Sesja miała miejsce we wrześniu, ale zdjęcia trafiły do mediów dopiero teraz. Od tamtego czasu zalotna, uśmiechnięta, seksowna blondynka pojawiła się w ogromnej ilości sesji. Dostała okładkę „K Maga”, „Fashion Magazine”, pozowała dla „ELLE” czy „Harper's Bazaar”. O karierze modelki Zosia marzyła od dawna. Już jako czternastolatka próbowała przekonać rodziców by pozwolili jej wysłać zdjęcia do agencji. Ale wówczas ważniejsza była szkoła. Gdy pochodząca z Gniezna Zosia zdała maturę i poszła na romanistykę, pogodziła się z faktem, że raczej jest już za późno na modeling. Nie mogła się bardziej mylić. Zosia została zauważona w... kościele. Chwilę później ktoś skontaktował się z nią na Facebooku, jej zdjęcia zostały wysłane do Avant Models. Chwilę później Zosia podpisała kontrakt. Na pierwszą sesję wyjechała do Grecji. Teraz żyje w rozjazdach, między Nowym Jorkiem a Los Angeles. Chodzi w pokazach mody na całym świecie – w Londynie dostała się do pokazu Vivienne Westwood, w Paryżu prezentowała kolekcję Gosi Baczyńskiej. Jej nazwisko staje się coraz bardziej rozpoznawalne, a uniwersalna uroda sprawia, że Zo odnajduje się zarówno w awangardowych projektach jak i komercyjnych sesjach. Dobra modelka musi być kameleonem. I Zo taka właśnie jest.

fot. Victoria's Secret Pink
fot. Victoria's Secret Pink
fot. Victoria's Secret Pink

Teraz to tylko kwestia czasu, aby odkryta w kościele modelka dołączyła do grona Aniołków, które chodzą w pokazach najsłynniejszej bieliźnianej marki. Podobnego zdania jest zresztą jej managerka. Przykład Magdy Frąckowiak czy JAC (która też zaczynała od katalogu Pink) pokazuje, że tak właśnie jest. Dziewczyny regularnie pojawiają się na pokazach Victoria's Secret. Oby w przyszłym roku dołączyła do nich śliczna Zo. Zdecydowanie w anielskich zastępach Victoria's Secret przyda się mocna polska frakcja.

fot. K Mag
fot. Fashion Magazine

Tematy:

Nieprawidłowy email