Kendall Jenner zostanie Aniołkiem Victoria’s Secret?

Kendall Jenner doskonale radzi sobie w świecie mody. Po publikacji jej aktów w albumie „Anegels” pojawiły się plotki, że młoda celebrytka ma wstąpić w szeregi Aniołków Victoria’s Secret.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Kendall Jenner to nasza ulubiona członkini klanu Kardashianów. I tak jak rok temu prawie codziennie pisałyśmy o jej starszej siostrze – Kim, tak teraz z przyjemnością informujemy was o kolejnych poczynaniach Kendall. A te są imponujące. Młoda modelka świetnie radzi sobie podczas drugiego sezonu fashion weeków. W Nowym Jorku chodziła w pokazie Marca Jacobsa, Donny Karan, Tommy’ego Hilfigera i Diane Von Furstenberg. Teraz ma chwilę przerwy, ale z pewnością zobaczymy ją na wybiegu Chanel i Givenchy w Paryżu.

W międzyczasie Kendall pozowała Russellowi Jamesowi do jego albumu „Angels”, z aktami modelek Victoria’s Secret. Prześliczne zdjęcie Jenner ma być dowodem na to, że bieliźniana megamarka chce sprezentować modelce parę skrzydeł. Faktycznie, w szeregach Aniołków jest wolne miejsce po Mirandzie Kerr, która zrezygnowała z chodzenia w pokazach Victoria’s Secret. Kendall doskonale nadaje się na zastępstwo australijskiej piękności. Zwłaszcza, że już dwa lata temu Jenner przyznawała, że marzy o byciu Aniołkiem.

Zdjęcia vuMag BlueServices

A że ostatnio wszystkie marzenia młodej modelki się spełniają (była na okładce Teen Vogue, podpisała kontrakt z Balenciagą), to możemy się spodziewać, ze niebawem Kendall oficjalnie dołączy do Candice, Alessandry i koleżanek. Nie tylko agenci Victoria’s Secret interesują się dziewczyną z Los Angeles. Modelka finalizuje sprawę podpisania kontraktu z australijską marką urodową – ModelCo. Ma pojawić się w kampanii amrki u boku Rosie Huntington – Whiteley, kolejnego aniołka. Jeśli prawdziwym jest powiedzenie „kto z kim przystaje, takim się staje” Kendall już niebawem dostanie skrzydeł…

Tematy:

Nieprawidłowy email