Katie Holmes rozebrała się dla "Glamour"

Katie Holmes, która do tej pory kojarzyła nam się z dyskrecją, poszła na całość. Aktorka obnażyła się w sierpniowym wydaniu amerykańskiego "Glamoura". Dosłownie i w przenośni. Oprócz zdjęć topless Katie Holmes udzieliła obszernego wywiadu, w którym bez problemu opowiada o swoim prywatnym życiu.

Tom Munro / Glamour

Katie Holmes nigdy nie była zbyt wylewną gwiazdą. Ślub, a później burzliwy rozwód z Tomem Cruisem to jedyne sytuacje z jej życia, które wyniosły ją na publiczny świecznik. Aktorka jednak starała się jak najszybciej zagłuszyć zainteresowanie swoją osobą i znikała z pola widzenia na długie miesiące. Tym bardziej dziwi fakt, że zdecydowała się na obnażenie na łamach miesięcznika "Glamour".

Jednak nie chodzi tylko i wyłącznie o sesję topless. Katie Holmes po raz pierwszy z taką otwartością opowiedziała o córce, swojej emocjonalności i życiu po rozwodzie. Aktorka wyznała, że dzięki 8-letniej Suri poznała kino z nowej strony. Co wieczór w jej domu organizowane są seanse kreskówkowe, a jej ulubionym filmem animowanym jest Kraina Lodu. Katie Holmes przyznaje, że córka uwolniła w niej pokłady miłości, o które nigdy by siebie nie podejrzewała. Skoro już jesteśmy przy temacie miłości, to nie mogło obyć się bez pytania o aktualny status jej związku. W elektronicznej wersji magazynu możemy przeczytać jedynie, że aktorka skupia się teraz na rodzinie i pracy, ale podobno w analogowym wydaniu rozwija ten temat.

Nas mniej interesują jej związki, a bardziej zjawiskowe zdjęcia, wykonane przez Toma Munro. Zalotny wzrok zmysłowej Katie, która okrywa się wyłącznie swoimi rękami działa na wyobraźnię, prawda?

Tom Munro / Glamour
Tom Munro / Glamour

Tematy:

Nieprawidłowy email