Kate Middleton pobiegnie w maratonie zaraz po porodzie?

Po tym, jak księżna Kate została patronką The Royal Foundation of The Duke and Duchess of Cambridge and Prince Harry, zanotowano rekordowe datki na rzecz królewskiej fundacji. Nic zatem dziwnego, że Kate Middleton chce zastrzec jej nazwę, aby mieć pewność, że wszelkie zyski z działalności fundacji trafią na konto potrzebujących, a nie oszustów.

Getty Images

Królewska fundacja została założona w 2009 roku pod nazwą The Foundation of Prince William and Prince Harry. Po ślubie księcia Williama i Kate Middleton, nowa księżna aktywnie zaangażowała się w jej działalność. Od tego czasu zanotowano rekordowe datki dla potrzebujących – w 2010 roku na konto wpłynęło niecałe 630 tys. funtów, po pojawieniu się w jej szeregach księżnej Kate, fundacja zyskała prawie 5 mln funtów (w 2011 roku).

Getty Images

W lipcu 2012 roku zmieniono nazwę królewskiej działalności na The Royal Foundation of The Duke and Duchess of Cambridge and Prince Harry. Księżna Kate chce ją zastrzec, by mieć pewność, że pieniądze przeznaczone dla potrzebujących trafią na konto fundacji. Po takich zmianach, rozpoczęto prace nad nowym logo i emblematami. Można by się spodziewać nowych kubeczków, czapeczek z daszkiem, szarf i chorągwi, ale to nie wszystko. Okazało się bowiem, że planowana jest także produkcja t-shirtów z symbolem królewskiej fundacji:

-Wzięliśmy pod uwagę produkcję odzieży, choćby po to, by wolontariusze, biorący udział w maratonach, mogli biegać w naszych koszulkach.

Te słowa rzecznika królewskiej rodziny rozpętały burzę spekulacji. Brytyjska prasa podejrzewa, że Kate Middleton ma zamiar wziąć udział w maratonie zaraz po urodzeniu dziecka. Księżna Kate znana jest ze swojego zamiłowania do sportu, dlatego uznano, że udział Kate w maratonie jest prawie pewny. Ponadto 40-kilometrowy bieg księżnej byłby znakomitą okazją do promocji fundacji oraz sposobem na otrzymanie tytułu najszybciej powracającej do formy po ciąży celebrytki.

Getty Images

Zobacz także inne sposoby księżnej Kate na utrzymanie pięknej sylwetki!

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email