Jak ubiera się zdradzająca żona

Chcesz wiedzieć, czy żona Cię zdradza, zajrzyj do jej szafy! – zalecają twórcy serwisu randkowego Ashley Madison, publikując zaskakujące wyniki sondażu.

ThinkStock

Banana Republic, J.Crew i Macy – to metki ubrań, w których kobiety najczęściej decydują się na zdradzę – wynika z sondażu Ashley Madison. Serwis zapytał ponad 50 tys. żon o to jakie marki wybierają, idąc na przykład na randkę z nieznajomym.

Oto pierwsza dziesiątka modowych marek, które towarzyszą kobietom podczas romansów na boku:

1. Banana Republic

2. J. Crew

3. Macy

4. Ann Taylor

5. H&M

6. Bebe

7. Lane Bryant

8. Chico

9. Lululemon

10. JC Penney

Co więcej, z ankiety Ashley Madison wynika, że w garderobie zdradzających żon nie znajdziemy seksownej i nieco wyuzdanej bielizny w stylu Kiki de Montparnasse czy Agent Provocateur.

Majteczki z kokardką Kiki de Montparnasse
Bielizna Agent Provocateur

Zwykle są to 30-letnie kobiety, pracujące w dużych korporacjach, które dzięki kilku modowym sztuczkom potrafią zmienić strój biurowy w bardzo seksowną kreację. Jaką bieliznę wybierają zdradzające żony? Najczęściej z metką Victoria’s Secret! – podaje Ashley Madison.

Kolorowe obcisłe rurki, maxi sukienki czy ołówkowe spódnice z rozporkami – oto elementy garderoby statystycznej zdradzającej. W dodatkach królują Ray-Bany pilotki i szpilki Aldo.

Warto dodać, że ankieta została przeprowadzona wśród użytkowniczek anglojęzycznego serwisu. Jeśli któryś z polskich serwisów randkowych zdecydowałby się na tego typu badanie, z pewnością lista ta wyglądałaby nieco inaczej. Wniosek byłby jednak ten sam. Zdradzające kobiety mają bardzo podobne i ściśle określone potrzeby!

Z sondażu Ashley Madison wynika również, że niespełna 12.5 proc. zdradzających oddaje ubrania do sklepów tuż po randce. Aż 27 proc. ankietowanych ma tajną kartę kredytową, którą płacą za ubrania i dodatki! Większość odpowiadających przyznała, że dzięki zdradzie zaczęły ponownie dbać o siebie.

– Jeśli twoja żona nagle zaczęła interesować się modą, może powinieneś wynająć detektywa? – podsumowuje Noel Biderman – dyrektor Ashley Madison - serwisu, którego główne motto brzmi: Life is short. Have an affair.

Tematy:

Nieprawidłowy email