Jak Kendall przetrwała miesiąc pokazów? Dużo snu, bieganie i herbata Kusmi Detox

Kendall, znana dawniej jako Kendall Jenner, właśnie kończy miesięczne turnee po świecie. Młoda modelka chodziła na wybiegach w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu. To wycieńczająca robota, a mimo to, Kendall wygląda zjawiskowo. Jakie są jej recepty na piękno?

fot. Getty Images

To dopiero drugi sezon, podczas którego Kendall chodzi po najważniejszych wybiegach świata mody. Przyrodnia siostra Kim Kardashian jest dosłownie rozchwytywana. W Nowym Jorku chodziła dla Tommy’ego Hilfigera i Diane von Furstenberg, w Mediolanie zamykała pokaz Dolce & Gabbana (spektakularnie!), w Paryżu zaczęła od przechadzki po wybiegu Balmain. Nieustanne podróże, pośpiech, przymiarki i mnóstwo pracy z pewnością nie sprzyjają dbaniu o urodę. A mimo to, Kendall wygląda zjawiskowo. E! podpytało młodą modelkę o sekret jej urody i świeżej, pięknej cery. Okazuje się, że nie jest to nic skomplikowanego. Oczywiście zakładając, że Kendall mówi prawdę, całą prawdę i tylko prawdę, a nie pomija bardziej inwazyjnych metod chirurgicznych, których fankami są jej starsze siostry, z Kim na czele.

fot. Getty Images

– Dzień zaczynam od wypicia kubka herbatki oczyszczającej, z trawą cytrynową – zdradza. Jak ustaliło E! Kendall jest fanką herbaty Kusmi Detox (my też ją kochamy! I z przyjemnością informujemy, że można ją bez problemów kupić w wielu sklepach spożywczych, herbaciarniach i… salonach Almi Decor). – W ciągu dnia wypijam nawet 12 szklanek tej herbaty—dodaje. Taka ilość to chyba lekka przesada. Trzeba pamiętać, że zarówno zielona herbata jak i mate podnoszą ciśnienie, a spożywane w takich ilościach z pewnością wypłukują z organizmu wszystkie mikroelementy.

Do tego dieta. Rozsądna czyli składająca się z warzyw, owoców i białka, najlepiej w postaci chudego mięsa i ryb. Między posiłkami Kendall chrupie jabłka. Ponieważ dieta to tylko 70 proc. sukcesu w dbaniu o piękną sylwetkę, Kendall jest miłośniczką ćwiczeń cardio. – Lubię bieganie. Staram się do tego wrócić – zdradza.

fot. Getty Images

Oprócz rozsądnego jadłospisu i ćwiczeń, jest jeszcze jedna rzecz, w którą wierzy młoda modelka. SEN! Muszę spać 7-8 godzin dziennie, inaczej nie funkcjonuję – przyznaje. Zdaje się, że czasy szalonych imprezowiczek w stylu Kate Moss minęły bezpowrotnie, a młode dziewczyny robiące karierę w modzie, mają głowę na karku. Tak trzymać Kendall!

fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email