III Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Już 25 listopada w Warszawie odbędzie się III Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Inicjatywa stanowi cykl spotkań, wykładów i warsztatów poświęconych rozwijaniu kobiecych biznesów. Specjalnie dla czytelniczek VU MAG przygotowano niespodzianki!

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet już po raz trzeci organizuje cykl spotkań, poświęconych funkcjonowaniu kobiet w biznesie. W tym roku konferencja nosi tytuł Jak z sukcesem rozwijać swoją firmę i poświęcona będzie wszelkim zagadnieniom dotyczącym udoskonalania kobiecego biznesu. Konferencja będzie się składać z 3 części: sesji plenarnej, sesji networkingowej połączonej z lunchem oraz z podsumowania programu 100 Nowych Firm.

Uczestniczki konferencji mogą liczyć na spotkania z praktykującymi biznesmenami oraz ekspertami, którzy pomogą zdobyć i pogłębić wiedzę o prowadzeniu biznesu, czy poznać narzędzia, najnowsze aplikacje i trendy rynkowe. Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to też świetna okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych, naboru pracowników do swojej firmy, czy spotkania wielu ciekawych i inspirujących osób.

III Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odbędzie się 25 listopada w sali konferencyjnej Muzeum Historii Żydów Polskich. Udział w wydarzeniu kosztuje 100 zł, ale specjalnie dla czytelniczek VU MAG mamy niespodziankę! Każda chętna otrzyma 50% zniżki na udział w konferencji. Aby skorzystać z promocji, należy wypełnić formularz rejestracyjny, wpisując słowo vumag (pisane razem, z małych liter) w okienko kodu promocyjnego. Gorąco polecamy!

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet
Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet
Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet
Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet
Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

Tematy:

Nieprawidłowy email