Emma Watson ambasadorką ONZ

Emma Watson słynie nie tylko z niepodważalnego talentu aktorskiego, ale także zachwycającego stylu. Kiedy pojawia się na czerwonym dywanie, oczy wszystkich od razu skierowane są w jej kierunku. Teraz możemy podziwiać aktorkę nie tylko na wielkim ekranie i w blasku fleszy, ale również w roli ambasadorki ONZ.

Getty Images

Aktorka Emma Watson już jako dziecko znana była wszystkim jako Hermiona z filmów o Harry'm Potterze. Dorastała na oczach widzów, stając się bardzo elegancką i stylową kobietą. Świat mody nie jest jej obcy. Emma zawsze z dużą starannością dobierała swoje stylizacje i za każdym razem wyglądała zniewalająco. Ponadto jest twarzą marki Burberry i Lancome. To nie wszystko! Aktorka została właśnie ambasadorką ONZ i będzie walczyć o równość płci i uwłasnowolnienie kobiet.

Chwilę po ogłoszeniu tej nowiny fani Emmy byli tak podekscytowani, że zablokowali serwery strony internetowej ONZ. Jej udział ma wzmocnić pozycję młodych kobiet oraz wspomóc kampanię HeForShe, promującą równość płci. Aktorka nie ukrywa swojej radości i dumy. Jak sama twierdzi prawa kobiet są głęboko zakorzenione w jej świadomości i nierozerwalnie związane z jej światopoglądem.

Jej udział z pewnością zwróci uwagę na interesy kobiet na całym świecie. Emma Watson nie jest pierwszą gwiazdą, która działa na rzecz potrzebujących. Do tego grona zaliczyć można m.in. Susan Sarandon i Mię Farrow, które są ambasadorkami dobrej woli UNICEF. Osobiście wspieramy i kibicujemy Watson. Jest piękna, utalentowana, a w dodatku troszczy się o los innych. I jak tu jej nie lubić.

Getty Images
Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email