Diabeł znów włoży Pradę!

Lauren Weisberg – autorka bestsellerowej książki „Diabeł ubiera się u Prady” pracuje nad sequelem powieści.

Meryl Streep w filmie "Diabeł ubiera się u Prady"

Pamiętacie zakompleksioną, aczkolwiek aspirującą do wielkiego świata mody dziennikarkę Andy Sachs i jej demoniczną redaktor naczelną Mirandę Priestly? Autorka książki „Diabeł ubiera się u ” zapowiedziała, że pracuje nad sequelem bestsellerowej powieści.

Losy utalentowanej, aczkolwiek nieciekawie ubranej (a to wiadomo w modzie liczy się najbardziej…) Andy Sachs śledziły miliony kobiet na całym świecie, zarówno czytając książkę, jak i oglądając film w kinach.

Filmowa wersja „Diabeł ubiera się u Prady” z Anne Hathaway i Meryl Streep w rolach głównych spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, bijąc rekordy popularności.

Tym razem Lauren Weisberg chce przenieść czytelników do przyszłości Andy Sachs. Bohaterkę spotkamy 8 lat po niezbyt uprzejmym rozstaniu z redaktor Priestley. Młoda dziennikarka pisze teraz do magazynu o ślubach, a jej dziennikarska przygoda nabiera tempa…

Książka zatytułowana „Revenge Wears Prada: The Devil Returns” najprawdopodobniej ukaże się w kwietniu przyszłego roku, dziesięć lat po wielkim sukcesie pierwszej części.

Zdaje się, że Andy Hathaway i Meryl Streep już niedługo znów spotkają się na planie…

Tematy:

Nieprawidłowy email