Candice Swanepoel naga dla Maxim

Nazwana przez magazyn Maxim "Najgorętszą żyjącą kobietą", Candice Swanepoel zagościła na jego okładce w marcowym wydaniu.

Candice Swanepoel / Getty Images

2014 to był naprawdę dobry rok dla Candice Swanepoel. Posypały się kontrakty, propozycje sesji i reklam. Była jednym z najczęściej fotografowanych Aniołków ze stajni VS, a w trakcie długo oczekiwanego pokazu w grudniu, wzbudziła naprawdę wiele entuzjazmu. Zresztą, naprawdę się nie dziwimy.

Candice Swanepoel / Getty Images

W zeszłym roku również magazyn dla panów MAXIM uznał Candice za "najgorętszą żyjącą kobietą" na świecie. Ewidentnie podtrzymując to zdanie redaktor naczelny czasopisma zaprosił modelkę na okładkę marcowego wydania. Zainteresowanie wzbudza również sesja zdjęciowa w środku, głównie dlatego, że Swanepoel występuje tam całkiem nago. Autorem zdjęć jest światowej sławy fotograf, Gilles Bensimon.

Candice Swanepoel na okładce magazynu Maxim / Maxim
Candice Swanepoel całkiem nago dla magazynu Maxim / Facebook Candice Swanepoel

W krótkim wywiadzie Swanepoel nie uniknęła oczywiście pytań o atmosferę na pokazach Victoria's Secret. - Wszystkie się nawzajem obserwujemy i krzyczymy. Jemy popcorn i śmiejemy z siebie nawzajem. Wierzycie w tak sielską atmosferę za kulisami tego pokazu?

Candice Swanepoel / Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email