Adam Levine - wokalista Maroon 5 najseksowniejszym mężczyzną wg People

Adam Levine - wokalista i lider zespołu Maroon 5, prywatnie narzeczony Aniołka Victoria’s Secret został okrzyknięty najseksowniejszym, żyjącym mężczyzną 2013 przez amerykański magazyn „People”.

Getty Images/ Bulls Press

Adam Levine został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną 2013 roku, tytuł przejął po takich gwiazdach, jak: Ryan Reynolds (2010), Bradley Cooper (2011) i Channing Tatum (2012). Wokalista przyznał, że nie spodziewał się takiego wyróżnienia i jest nim zaskoczony i wzruszony.

Ewentualne łzy wzruszenia zapewne otrze Adamowi jego piękna narzeczona. Jest nią Behati Prinsloo - nambijska modelka, która w 2009 roku dołączyła do grona Aniołków Victoria’s Secret. Behati zaczęła karierę modelki w wieku 17 lat, od tego czasu pojawiła się na okładce rosyjskiego Vogue’a, brała udział w kampaniach Chanel, H&M, Hugo Boss, Kurt Geiger, Marc by Marc Jacobs, Max Studio, czy Nina Ricci. Chodziła po wybiegach Prady, Paul Smith, Shiatzy Chen, Vera Wang, Marc Jacobs, Proenza Schouler, Versace, Chanel, Missoni i DKNY. Uroda Prinsloo jest bez wątpienia ciekawa, ponieważ jako rdzenna Nambijka, ma zupełnie jasny kolor skóry, tym samym zalicza się do zaledwie 7% obywateli tego afrykańskiego kraju.

Adam Levine i Behati Prinsloo są parą od okołu dwóch lat. Ich związek przechodził jednak ciężkie chwile - w marcu, po roku trwania ich relacji, rozstali się. W czerwcu Adam Levine wrócił do Behati już z pierścionkiem w ręku. Od tego momentu są narzeczeństwem.

- Nigdy nie przypuszczałem, że małżeństwo może być dla mnie. W pewnym momencie dotarło do mnie, że spotkałem kobietę, z którą chcę spędzić resztę życia. Nagle to stało się proste - czyli takie, jak powinno być - powiedział Adam Levine w jednym z wywiadów.

W tegorocznym rankingu najseksowniejszych, żyjących (?!) mężczyzn Adam Levine pokonał m.in. Idrisa Elbę (2.miejsce), Justina Timberlake’a (7.miejsce), Pharella Williamsa (9.miejsce) i Davida Beckhama, który uplasował się dopiero na 12. miejscu.

Getty Images/ Bulls Press
Getty Images/ Bulls Press
Getty Images/ Bulls Press
Getty Images/ Bulls Press
Getty Images/ Bulls Press
Getty Images/ Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email