8 rzeczy, których jeszcze nie wiecie o Kate Moss

Na co dzień przyzwyczajeni jesteśmy raczej do oglądania Kate Moss w sesjach zdjęciowych, niż słuchania jej zwierzeń. Jednak modelka udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi Allure, w którym zdradziła sporo swoich tajemnic. Spośród nich wybrałyśmy 8 rzeczy, których jeszcze nie wiecie o Kate Moss.

Getty Images

1. Kate przejmuje się plotkami na swój temat

Modelka przyznała się, że niektóre informacje zamieszczane w plotkarskich magazynach rzeczywiście ją dotykają. Na początkach jej kariery opinia publiczna zarzucała jej, że jest anorektyczką uzależnioną od heroiny. Te spekulacje bardzo ją zabolały: To było straszne! Zwłaszcza oskarżenia o anoreksję. Jak czytałam, że jestem uzależniona od heroiny, to aż tak bardzo mnie nie bolało, ponieważ wiedziałam, że ta informacja jest absurdalna i wyciągnięta z palca. Nie brałam heroiny, a jakiś dziennikarz napisał tak tylko dlatego, że po pewnej imprezie rozmazał mi się eyeliner na powiece. Natomiast oskarżenia o anoreksję miały zupełnie inny wymiar – nie mogło mi się pomieścić w głowie, że ktoś bezkarnie może publicznie wyrokować na temat stanu mojego zdrowia. Nigdy nie miałam anoreksji!.

2. Jest zawsze przygotowaną do pracy profesjonalistką

Zawsze jestem doskonale przygotowana do pracy. Przez tyle lat doświadczenia w zawodzie mam perfekcyjnie wyrobioną świadomość własnego ciała- nawet jeśli czasami nie widzę robionego mi makijażu, to doskonale potrafię wyczuć, co wizażysta robi na mojej twarzy. Wiem jak wyglądam, nawet jak nie mam przed sobą lustra. Potrafię się wczuć w każdą sytuację.

3. Nigdy nie założyłaby ubrań do kompletu

Kate Moss wielokrotnie została okrzyknięta ikoną brytyjskiego stylu. Magazynowi Allure zdradziła filozofię swojego ubioru: Staram się ubierać z odrobiną szyku. Nigdy nie założyłabym dresowych spodni ani ciuchów, które tworzą komplet. To jest nudne i zawsze źle wygląda. Wydaje mi się, że pewność siebie sprawia, że kobiety mają swój określony styl. Nie można nosić ubrań tak, jak zaprezentowano je na wybiegu. Trzeba się nimi bawić i dopasować do swojej osobowości – bo o to chodzi w modzie!

Allure

4. Chciała powiększyć biust

Czy kobieta powszechnie uznana za jedną z najpiękniejszych na świecie, może mieć jakieś kompleksy? Okazuje się, że tak! Kate Moss przez długi czas nie mogła zaakceptować swojego filigranowego biustu: Nienawidziłam mojej płaskiej klatki piersiowej. Byłam prawie zdecydowana na operację powiększenia biustu. Miałam ogromny problem z pokazywaniem się nago do pierwszej rozbieranej sesji. Jak już raz pokazałam się nago, wyleczyłam się ze wszystkich kompleksów.

5. Jej córka ma obsesję na punkcie filmu „Diabeł ubiera się u Prady”

Lila Grace obejrzała ten film 10 razy. Córka Kate ma w swoim pokoju biurko z telefonem i odgrywa scenki z filmu: Najpierw ubiera specjalny strój, następnie odbiera telefon i mówi: „Witam, tutaj biuro Mirandy Priestly. Proszę poczekać. Patrick Demarchelier na linii!” Umarłam, kiedy usłyszałam to po raz pierwszy! Oczywiście Lila nie ma pojęcia kim są Ci bohaterowie, ale kwestię zapamiętała co do słowa. Marzy o tym, by być Anne Hathaway.

6. Mąż uwielbia jej białe pośladki

Kate ma nie lada trudne zadanie – biorąc pod uwagę jej kontrakt z firmą produkującą samoopalacze. Kate używając kremów brązujących stara się nakładać je tak, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt, w związku z tym omija wewnętrzne części pośladków. Tłumaczy to faktem, że jej mąż – Jamie Hince uwielbia, gdy jej pupa ma ślady po bikini. Wow!

7. Dba o urodę w bardzo prosty sposób

Kate stawia na bardzo naturalny look, w związku z tym używa jedynie samoopalacza, by uzyskać zdrowy wygląd skóry. Jej codzienny makijaż polega wyłącznie na pomalowaniu i podkręceniu rzęs. Modelka ma jednak obsesję na punkcie swoich włosów. Muszą być zawsze czyste i świeże. Kiedy ma wątpliwość co do ich kondycji, natychmiast myje głowę. Do stylizacji włosów używa olejku marokańskiego i suszy włosy przechylając głowę w dół. W ten sposób fryzura zyskuje objętości.

8. Nie zdaje sobie sprawy ze swojej sławy

Pytana o swoją popularność, Kate odpowiada: Każdy jest celebry tą. Ja też jestem swojego rodzaju celebrytką, więc mimo iż nie jestem aktorką, czy piosenkarką, moje nazwisko jest znane. Nie jestem tylko twarzą.

Wygląda na to, że jedna z najpopularniejszych modelek świata jest nie dość, że skromna, wrażliwa, to jeszcze nie do końca zadowolona ze swojego wyglądu. Ciekawe, czy jest jeszcze coś, czego nie wiemy o Kate Moss.

Allure

Tematy:

Nieprawidłowy email