"36 hours" w Ameryce

Stany Zjednoczone powinien odwiedzić każdy obieżyświat. Jak poznać ten niesamowity kraj, gdy czasu masz niewiele? Z pomocą przychodzi „36 hours”.

36 Hours

Stany Zjednoczone to dżungla niesamowitych miejsc, mieszanka kultur, tajemniczych zakamarków i rewirów, w które trudno zajrzeć przypadkowemu turyście.

36 HOURS

„New York Times” postanowił pomóc wszystkim fanom USA i stworzył kompendium wytrawnego globtrotera, który chciałby ominąć najbardziej zatłoczone przez turystów miejsca i przyjrzeć się Ameryce z zupełnie nowej perspektywy.

Od 2002 roku nowojorski dziennik w swojej popularnej rubryce „36 hours” zamieszcza informacje o najciekawszych miejscach i oryginalnych adresach, polecanych przez turystycznych maniaków.

36 HOURS

Po niemalże dziesięciu latach, „New York Times” postanowił wydać „36 hours” w formie książkowej. W przewodniku znajdziemy ponad 150 miejsc, 600 adresów restauracji, hoteli i blisko tysiąc niesamowitych fotografii. Wszystko podane w przystępny i pomysłowy sposób. Książka to nie tylko gratka dla tych, którzy wybierają się w najbliższym czasie do Stanów Zjednoczonych, ale również dla tzw. podróżujących palcem po mapie, których z pewnością zachwycą piękne rysunki włoskiej ilustratorki Olimpii Zagnoli.

„36 hours” wydało wydawnictwo Tashen.

Tematy:

Nieprawidłowy email