15 rocznica ślubu Victorii i Davida Beckhamów

Nikt nie przypuszczał, że to małżeństwo może tyle przetrwać. W końcu najprzystojniejszy piłkarz i członkini najpopularniejszego girls bandu lat 90-tych to dość ryzykowny połączenie w kontekście trwałego związku. Jednak Victoria i David utarli nosa światu i udowodnili, że w show-biznesie prawdziwa miłość może przetrwać. Dzisiaj państwo Beckhamowie obchodzą 15 rocznicę ślubu!

Bulls Press

Poznali się na charytatywnym meczu piłki nożnej i od razu wpadli sobie w oko. To był rok 1997 – on był najlepszym piłkarzem świata, ona członkinią najpopularniejszego girls bandu. Oboje byli młodzi, niesamowicie atrakcyjni i znajdowali się u szczytu swojej sławy. Czego mogli chcieć więcej? Miłości! Gdy w 1999 roku stanęli przed ołtarzem, chyba nikt nie przypuszczał, że to małżeństwo przetrwa tak długo.

A jednak od tego czasu minęło 15 lat. Oboje bardzo się zmienili, nie tylko wizualnie, ale także mentalnie. David Beckham przeszedł na emeryturę, zapisując się w historii sportu jako jeden z najlepszych piłkarzy. Victoria odeszła z zespołu, rozkochała się w modzie i założyła własny, genialnie prosperujący biznes. Mają czwórkę pięknych dzieci.

Dzisiaj są nie tylko jedną z najbardziej wpływowych par show-biznesu. Dorobili się miana najpiękniejszego i najchętniej fotografowanego małżeństwa. Być może mieli swoje kryzysy, ale żaden skandal nie wpłynął na ich relację. Chodź rzadko mówią o sobie publicznie, to Victoria kilka razy wspomniała o tym, że David jest najwspanialszym człowiekiem, jakiego spotkała w życiu. Między innymi dzięki Victorii nazwisko jej męża stało się potężną marką wartą miliony dolarów. A najpiękniejsze jest to, że wszystko, co mają, zdobyli dzięki wspólnej pracy i wzajemnym wsparciu. W świece show-biznesu ze świecą można szukać drugiego takiego małżeństwa.

Gratulujemy i życzymy co najmniej kolejnych 15 wspólnie spędzonych lat!

Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email