Silna kobieta Vaccarello

Siła i kobiecość to motywy, które podczas pokazów w Paryżu dominowały w prezentacjach na sezon Jesień-Zima 2013/2014. Kobieca siła była w kolekcjach podkreślana połączeniem ciężkości i delikatności.

EAST NEWS

Widziałam w kolekcjach ubrania, które z pewnością będą pożądane przez kobiety. Przesłanie całego sezonu? Kobieca siła i wytrzymałość! Bądź silna i niezależna. Bądź wyrafinowana i szykowna. Bądź kim tylko pragniesz być. Ostatecznie nie ma od tego niczego atrakcyjniejszego.

Anja Rubik

Szkic makijażu podczas pokazu Anthony Vaccarello Jesień-Zima 2013/2014.

EAST NEWS

Anthony Vaccarello Jesień-Zima 2013/2014.

Jedną z moich ulubionych kolekcji na sezon Jesień-Zima 2013/2014 była kolekcja mojego bliskiego przyjaciela Anthony’ego Vaccarello. Zastosowanie skóry i łańcuchów w jego projektach było zaskakujące! Połączenie to nadało kolekcji wrażenia seksownej zbroi. Dopasowane skórzane spódnice były uzupełnione delikatnymi sweterkami z angory, które dodały ciężkiej i szykownej kolekcji trochę delikatności. Finałowa sukienka była oszałamiająca! Każdego sezonu wizja Anthony’ego ewoluuje. Nigdy nie przestaje mi imponować, dlatego pozostaje jednym z jego największych fanów.

EAST NEWS

Anthony Vaccarello Jesień-Zima 2013/2014.

EAST NEWS

Anthony Vaccarello Jesień-Zima 2013/2014.

Tematy:

Nieprawidłowy email