Sarah Jessica Parker reklamuje kultowe dżinsy Jordache

Sarah Jessica Parker to ambasadorka marzeń dla wielu marek. Ostatnio do współpracy zaprosił ją producent dżinsów – Jordache. To marka, która kilka dekad temu była na topie. Czy uda im się znów wejść na szczyt?

Foto: Materiały promocyjne

Sarah Jessica Parker przez ostatnie 20 lat inspirowała dziewczyny na całym świecie. Jej styl, zarówno za czasów Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście” jak i później był naśladowany, komentowany i podziwiany w Europie, Azji i przede wszystkim – USA. Dzisiaj 50-letnia Sarah Jessica Parker ma przed sobą nowe zadanie: pomóc kultowej amerykańskiej marce Jordache wrócić na rynek w wielkim stylu.

Foto: Materiały promocyjne

Dżinsy Jordache, choć niezbyt znane w Polsce, w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych były obiektem marzeń dziewczyn w ogólniakach w całych Stanach. Jednak z czasem marka zaczęła tracić na popularności. Wyjścia były dwa: relaunch czyli totalna zmiana wizerunku albo zamknięcie firmy. Z pomocą Parker producent dżinsów ma nadzieję ponownie podbić rynek. Megapopularna ambasadorka to nie jedyny as w nogawce marki. Oprócz tego Jordache może pochwalić się świetnymi stylami (są uwielbiani za seksowne rurki) i bardzo przystępnymi cenami: od 17 dolarów za parę spodni. Zdaje się, że to idealna kombinacja, by uszczknąć dla siebie choć odrobinkę ogromnego denimowego  tortu. Zwłaszcza, że Sarah Jessica Parker jest ogromną entuzjastką dżinsów i z chęcią opowiada o swojej miłości do kultowych spodni.

Co ciekawe, jako mała dziewczynka, przyszła Carrie Bradshaw nie mogła nosić dżinsów. Jej konserwatywna mama ubierała Parker i jej siostry w sukienki i rajstopy, nawet w najsroższą zimę. „Pierwsze dżinsy dostałam mając 11 czy 12 lat, w spadku po siostrze, która ze swoich wyrosła. Dopiero w latach osiemdziesiątych zaczęłam sama kupować swoje ubrania. Przerabiałam dżinsy na miliony sposobów. Zwężałam, podwijałam, obcinałam, zszywałam ponownie koszmarnymi, koślawymi ściegami,” wspomina aktorka.

Foto: Materiały promocyjne

Dzisiaj w szafie Parker są dziesiątki par dżinsów, choć regularnie nosi 20 – 30 par. Jej ulubiony fason to rurki. I właśnie w nich pozuje w kampanii Jordache. Zdjęcia są minimalistyczne. Sarah Jessica Parker w niebieskich rurkach, białym body Wolford i czarnych szpilkach. Klasyczny zestaw modelki po pracy czy gwiazdy kina. Aż trudno uwierzyć, że roześmiana, zgrabna i pełna życia aktorka skończyła już 50 lat!

Tematy:

Nieprawidłowy email