Premiera „Natural Beauty”

Mój dobry przyjaciel, utalentowany fotograf zdjęć beauty, James Houston, poprosił mnie o zaangażowanie się w jego najnowszy projekt multimedialny – Natural Beauty. Z chęcią wzięłam udział w serii zdjęć, poświęconych kobiecemu pięknu. Dlatego premiera albumu Jamesa była dla mnie wyjątkowym wydarzeniem.

Natural Beauty

James zrobił serię portretów największych gwiazd i modelek, wśród nich znaleźli się się: Adrian Grenier, Emma Watson, Christy Turlington, Karlie Kloss . Zdjęcia zostały zrobione do przepięknego albumu fotograficznego.

James szuka inspiracji w naturze, a jego celem jest podniesienie świadomości oraz zebranie funduszy na środowisko oraz zrównoważone życie. Wykonane we współpracy z MILK i organizacją non-profit Global Green USA, te wyjatkowe zdjęcia łączą dwie wielkie pasje Jamesa – swiat człowieka oraz świat natury.

Natural Beauty

Oficjalna kolacja premierowa odbyła się w kwietniu w Milk Studios w Nowym Jorku. Imprezę inaugurującą, wydanie książki i wystawę zorganizował Dom Pérignon i W Magazine. Na imprezę przyszłam z moim mężem Sashą i koleżanką Kingą Rusin oraz z moimi przyjaciółmi - Mazdackiem Razzim (współzałożycielem Milk Studios) i Stefano Tonchim (redaktorem naczelnym W Magazine). Wspólnie świętowaliśmy sukces Jamesa. Był to wspaniały wieczór.

- Celebrując niesamowite piękno istniejące w naturze, mam nadzieję, że te zdjęcia zainspirują ludzi do docenienia piękna natury. Środowisko jest prezentem, którego nie możemy brać za pewnik. Wszyscy musimy odegrać swoją rolę w chronieniu przyrody – powiedział James Huston.

Sasha Knezevic, Anja Rubik i James Houston podczas premiery książki.

Tematy:

Nieprawidłowy email