Premiera 3. wydania 25 Magazine, zatytułowanego „Narcyzm”

Przez ostatnie 6 miesięcy wraz z moimi przyjaciółmi przygotowywaliśmy nowe wydanie 25 Magazine, zatytułowane „Narcyzm”. Niedawno na ostatnim piętrze nowojorskiego studia fotograficznego Milk Studios odbyła się jego oficjalna premiera.

Obsesja Anji Rubik 25 Magazine

Przy organizacji tego niezwykle ważnego wydarzenia pomagał nam Anthony Coppers, który jest właścicielem ogromnej firmy eventowej WCMG. Chcieliśmy, aby klimat imprezy możliwie najbardziej odzwierciedlał temat nowego numeru 25 Magazine. W tym celu zupełnie zmieniliśmy wystrój studia fotograficznego, wypełniając go lustrami, nastrojowymi świecami, niebieskim światłem i designerskimi meblami. Na ścianach projektor wyświetlał film z bohaterami najnowszego wydania 25 Magazine.

Wieczór zaczęliśmy od uroczystej kolacji z zabierającym dech w piersiach widokiem na rozświetlony Nowy Jork. Przy stole zasiadło 60 osób, a wśród nich było mnóstwo moich bliskich przyjaciół: Mario Sorrenti, Mary Frey, Derek Blasberg, Helena Christensen, Eleetra Weidemann, Zac Posen, Prabal Gurung, Olivier Theyskens, Sofia Sanchez Barrenechea, Jamie Bochert i Mazdack Rassi. Goście byli zachwyceni zarówno nowym wydaniem magazynu, jak i filmem, który stworzyliśmy specjalnie na tę okazję. Jednak to komplementy na temat nowego 25 Magazine były dla mnie najbardziej wzruszające. Poświęciłam mu mnóstwo czasu i miałam okazję pracować przy jego tworzeniu z takimi niesamowitymi osobami, jak: Hedi Slimane, Ezra Petronio, Saskia de Brauw, Patti Wilson, Luigi Ontani. Muszę przyznać, że jak do tej pory to nasz najlepszy numer!

Zaraz po kolacji dołączyło do nas znacznie więcej gości, którzy świetnie bawili się przy muzyce, jaką serwowała im wyśmienita didżejka - Caroline de Maigret. Gdy już impreza się rozkręciła dotarło do mnie, że świętuje ze mną mnóstwo osób z różnych środowisk – mody, muzyki i sztuki. To było naprawdę niesamowite uczucie.

Tuż przed północą czekał na nas występ specjalny utalentowanej i czarującej Angel Haze (która również jest bohaterką najnowszego wydania 25 Magazine). Angel niepostrzeżenie znalazła się na lustrzanej scenie i zaprezentowała nam 4 piosenki ze swojego nowego, jeszcze nie wydanego albumu. Jej energia była tak zaraźliwa, że byliśmy wstanie przetańczyć kilka następnych godzin.

Nasza uroczystość zakończyła się nad ranem i muszę przyznać, że nie mogłam wymarzyć sobie lepszej formy świętowania magazynu, nad którym mieliśmy szczęście pracować z wieloma tak kreatywnymi i zdolnymi ludźmi. Koniecznie zobaczcie nowy, 3 numer 25 Magazine, zatytułowany „Narcyzm”. Mam nadzieję, że się wam spodoba!

Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik
Anja Rubik

Tematy:

Nieprawidłowy email