Obsesje Anji Rubik: Project Runway

Project Runway to reality show, które skupia się na projektowaniu mody i daje uczestnikom szansę zaprezentowania swoich pomysłów. Program jest niezwykle popularny, a ilość jego fanów idzie w miliony. W Ameryce trwa właśnie dwunasty sezon, a ja dołączyłam niedawno do polskiej edycji, jako prowadząca.

materiały prasowe

To niezwykle ważne, aby w przemyśle modowym znaleźć młode talenty i dostarczać modzie nową energię. Dla mnie ważne jest wspieranie młodych projektantów i promowanie nowego pokolenia dając im szansę zaprezentowania swoich projektów. Project Runway to niesamowity sposób na rozwinięcie ich marek i talentów. Nie tylko samo prezentowanie się jest ważne, kluczem jest okazja poznania mentorów. Razem z pozostałymi jurorami i gośćmi stajemy się mentorami młodych projektantów, dając im wskazówki, sugestie, promocję i konstruktywną krytykę.. Zadania, jakie wykonują uczestnicy, wymagają od nich przygotowania ubrań najlepszych z możliwych, w ograniczonym czasie, z użyciem ograniczonych materiałów i w konkretnej konwencji.

Program pomaga ukształtować młodych projektantów, ułatwiając im zrozumienie potrzeb klienta, tworzenie produktów wysokiej jakości oraz stworzenie silnej wizji marki. Choć program show jest bardzo napięty, jest idealnym odzwierciedleniem tempa pracy w świecie mody: trzeba robić szybko i nie tracić czasu.

Poprzedni zwycięzcy Project Runway odnieśli ogromny sukces, pokazywali swoje kolekcje na największych fashion weekach, pojawiali się na łamach najważniejszych czasopism, a ich projekty można kupić w prestiżowych miejscach.

Przemysł modowy charakteryzuje ogromna, ostra konkurencja. Obecnie, przepis na sukces zakłada nie tylko talent do projektowania ale również zmysł biznesowy, ujmującą osobowość, unikalny, niespotykany punkt widzenia, jak również znajomości z wpływowymi ludźmi, którzy ułatwią marce pójście naprzód. Wszyscy szukamy kolejnego wielkiego hitu. Zatem młody talent musi wnosić do gry coś innowacyjnego i silnego.

Jak tylko mogę, staram się wspierać młode talenty, być ambasadorką tych, w których wierzę. Uwielbiam wspierać młode pokolenie nosząc ich ciuchy na ważne imprezy czy będąc częścią procesu twórczego i udzielając wskazówek. Młodzi są przyszłością mody.

Zatem moją najnowszą obsesją są moi projektanci, z którymi współpracuję przy Project Runway. A oto oni:

materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email