Top Lista Osobista: Monika Maszkiewicz

Co zachwyciło mnie w ostatnim czasie? Jaki kolor jest moim przewodnim na nadchodzący sezon? Oraz jaki zespół skradł moje serce? Panie, Panowie, zapraszam.

Foto: Zdjęcia własne ilustracja: Monika Maszkiewicz / VU MAG

1. Pudrowy róż

To niemałe zaskoczenie również dla mnie. Róż przez lata budził we mnie wątpliwości. Nic dziwnego, nierzadko utożsamiany był z kiczem i tandetą. Pokój małej dziewczynki, lalka Barbie, infantylne kokietki… jednak dla mnie te skojarzenia odeszły w zapomnienie. Pokochałam różowy. Koniec i kropka.

Foto: East News Top Lista Osobista: Monika Maszkiewicz

Zaczęło się niewinnie od różowego płaszczyka z Zary. Następnie delikatne akcenty z różem pojawiły się w moim (wcześniej zupełnie białym) pokoju. Co będzie kolejne? Gdzie tym razem róż zagości? To na pewno nie koniec mojej przygody z tym kolorem.

2. Kultowe Adidas Superstar

I po raz kolejny moda zatoczyła koło. Klasyczne „muszelki” wiodły prym w mojej szafie już dawno – mniej więcej 10 lat temu. Potem na dłuższy czas pożegnałam się z tym sportowym obuwiem. Jak widać, nie na stałe. Superstary wróciły na szczyt i tym samym znów zagościły w mojej garderobie.

Foto: Zdjęcia własne VU MAG Top Lista Osobista

3. Damski garnitur

Garnitur to niezbędnik męskiej garderoby. Dlaczego zatem nie przenieść go do naszych, kobiecych szaf? Ja na punkcie damskiego garnituru mam totalnego bzika od kilku dobrych miesięcy. Jednakże do niedawna w sieciówkach był on nieosiągalny. Dopiero ostatnio z zadowoleniem chodziłam po „Złotych Tarasach” widząc tak szeroki wybór! Wygrał kostium w mocnym, czerwonym kolorze ze Stradivariusa. To absolutny król mojej wiosennej garderoby!

Foto: East News Top Lista Osobista: Monika Maszkiewicz

4. The Dumplings

Gdyby ta Top Lista powstawała tydzień wcześniej, w punkcie przeznaczonym na muzykę z pewnością pojawiłby się Taco Hemingway z utworem „Wszystko jedno”. Jednak jest jeden taki zespół, który pod względem klikania przycisku „Replay”, przeskoczył w rankingu młodego rapera. To zespół The Dumplings! Do niedawna – nikomu nieznana grupa muzyczna. Justyna Święs i Kuba Karaś swoją przygodę ze światem muzyki zaczynali od umieszczania swoich utworów na YouTube. W przeciągu roku z pary nastolaków z Zabrza, o których nikt nie słyszał, stali się zespołem, który koncertuje po czołowych festiwalach w Polsce.

Pokochałam ich od pierwszego momentu, kiedy pojawili się na polskim rynku muzycznym, a teraz tylko tę miłość potęgują. Utwór z ich nowej płyty „Kocham być z tobą” totalnie zawładnął moim sercem. Polecam każdemu, kto lubi hybrydę elektroniki i melancholii.

5. Plecionki na włosach

Eksperymentów z włosami ciąg dalszy. W poprzedniej Top Liście Osobistej pisałam o „half bun”, teraz czas na kolejny krok – warkoczyki! Urocze, dziewczęce... to lubię!

Foto: Getty Images Top Lista Osobista: Monika Maszkiewicz

Tematy:

Nieprawidłowy email