Kobieca noc w biegu

Po małych utrudnieniach w końcu nadszedł ten dzień! Już dzisiaj o 21 startujemy w najbardziej kobiecym biegu, jaki do tej pory organizowany był w Warszawie!

She Runs The Night

Mimo niesprzyjającej pogody i odwołanego biegu w pierwszym terminie, She Runs The Night dojdzie do skutku. Już dzisiaj widzimy się na warszawskim Podzamczu, by wziąć udział w największej imprezie biegowej zorganizowanej wyłącznie dla kobiet.

Miasteczko biegu otwarte jest od godziny 16 i już wtedy spotykamy się przy Parku Fontann, by wziąć udział w różnych ciekawych atrakcjach, zorganizowanych specjalnie dla nas. Koncerty, spotkania ze specjalistami od stylizacji, wizażu i manicure’u to tylko namiastka tego, co spotka nas na miejscu. Ale oczywiście to bieg jest najważniejszy.

Start zaplanowano na godzinę 21, na przebiegnięcie 5 km trasy przewidziano 3 godziny.

Spokojnie, na pewno każda z nas znajdzie się na mecie dużo przed czasem. Dla ambitnych zawodniczek przygotowano także dodatkowe pętle, a na nich atrakcje - niespodzianki. Nie zapomnijcie wziąć cieplejszej odzieży, w razie gdyby deszcz ponownie chciał nas wystraszyć. Ważnym elementem są opaski, które zostały dołączone do zestawu startowego! Bez nich nie można wziąć udziału w biegu. Widzimy się za kilka godzin w Parku Fontann!

Tematy:

Nieprawidłowy email