Karlie Kloss testuje ubrania z jesiennej kolekcji Women’s Training marki Nike

Firma Nike jak co sezon, przygotowała nam porcję sportowych nowości. Oprócz ciekawych wzorów i kolorów, w jesiennej kolekcji jest też sporo technologicznych nowinek. Wszystko po to, by umilić wysiłek aktywnym fizycznie kobietom. Na ich czele staje Karlie Kloss – właścicielka jednego z najpiękniejszych ciał w modelingu.

Nike

Co jedna z najlepszych modelek świata ma wspólnego ze sportem? Okazuje się, że wiele! Karlie Kloss zaczęła tańczyć w balecie długo przed rozpoczęciem kariery w modelingu. To właśnie taniec tak wspaniale wyrzeźbił jej sylwetkę – nic dziwnego, że modelka do dziś wierna jest tej formie aktywności.

Potencjał sportowy modelki postanowiła wykorzystać firma Nike, angażując Karlie do promocji jesienno-zimowej kolekcji Women’s Training. Modelka na własnej skórze testowała funkcjonalność ubrań Nike oraz swoim modowym okiem oceniała ich styl. Karlie Kloss ostatnio spędziła dzień trenując w Nowym Jorku z Traci Copeland, instruktorką Nike Training Club. Mając na sobie najnowszą, jesienną kolekcję Karlie odbyła trening w studio, jak również wykonała sesję High Intensity Training. Wybrała się także na przebieżkę z dwójką nowojorskich biegaczek z tamtejszej grupy biegowej.

Jaka jest kolekcja Women’s Training na jesień – zimę 2014? Jak zwykle stylowa i kolorowa! Projektanci Nike wiedzą, że kobiety lubią dobrze wyglądać także podczas treningu:

– Wierzymy, że dobre samopoczucie i świetny wygląd, czynią trening fajniejszym – mówi Kim Kovel, Nike Women’s Color Design Lead – Kolor to doskonały środek motywujący. Kobiety naprawdę reagują na barwy. Dzięki nim czują się silniejsze, bardziej pewne i gotowe na sportowe wyzwania.

Ale kolekcje Nike to nie tylko twarzowe kolory – to także niebanalne rozwiązania i nowe technologie. Bluzka Long sleeve Nike Pro Hypercool to efekt współpracy sportowców, projektantów i researcherów, którzy analizowali sposób poruszania się kobiet oraz reakcje ich ciał na wysiłek fizycznych. Kolejnym etapem był test prototypów na sportowcach w ruchu. Priorytetem zespołu specjalistów było otrzymanie produktu, który ułatwi sportsmenkom osiąganie nowych rekordów.

Ciekawym elementem kolekcji jest kurtka Nike Impossibly Light. Jest bardzo lekka (waży zaledwie 85 gramów), więc zapewnia pełną swobodę ruchu. Jednocześnie doskonała tkanina w skuteczny sposób chroni przed wiatrem i deszczem. Pół-przezroczysty nylonowy materiał jest wytrzymały i wodoodporny. Kurtkę można łatwo spakować do jej własnej kieszeni, co znacznie ułatwia transport i przechowywanie.

Jesienna kolekcja Nike to znacznie więcej ciekawych rozwiązań i niebanalnych barw. Ubrania Women’s Training są już dostępne w sprzedaży w wybranych sklepach Nike oraz na Nike.com.

Nike
Nike
Nike
Nike
Nike
Nike
Nike
Nike
Nike
Nike
Nike

Tematy:

Nieprawidłowy email