Pomysły na mikołajkowe prezenty

Pod poduszkę, do buta czy dużej skarpety? Święta to czas obdarowywania i zaskakiwania. Jednak od tego „jak” ważniejsze jest „co”! Na tę okazję przygotowaliśmy świąteczny przewodnik, który sprawi, że Twoje upominki będą wyjątkowe i… trafione! Już dziś pomyśl o prezentach na Mikołajki oraz o czymś specjalnym – pod choinkę.

Foto: Materiały prasowe

Grudzień już niedługo, a co za tym idzie, coraz baczniej należy rozglądać się za świątecznymi prezentami. Zanim jednak wpadniemy w szaleństwo bożonarodzeniowych prezentów, należy pomyśleć o małym upominku z okazji Mikołajek. Jeśli nie macie pomysłu na to, czym sprawić przyjemność swoim najbliższym, oto kilka naszych propozycji.

Dla Niego

Perfumy lub też balsam po goleniu, a może coś z galanterii skórzanej. Pasek, a może nawet portfel. Rękawiczki często się gubią tak samo, jak skarpetki, tych ostatnich nigdy nie za wiele. Naszym faworytem są kolorowe propozycje marki Happy Socks.

Dla Niej

Seksowna czerwona pomadka albo jej ulubiony zapach- to zawsze się sprawdza. Dobrym pomysłem jest też słodki kubek z zapadającą w pamięć dedykacją. Jednak Nie ma lepszego pomysłu na efektowny prezent jak wyjątkowa biżuteria. Jeśli zastanawiasz się, jaką błyskotkę podarować najbliższej osobie, postaw na klasyczne wzory, które każda kobieta zna i posiada w swojej szkatułce, a których nigdy nie ma za wiele!

Dla teściów

Krawat lub modna muszka dla teścia, klasyczna biżuteria dla teściowej. Jeśli jednak planujecie wydać na mikołajkowe prezenty trochę mniej pieniędzy - zakup ciepłego koca lub kompletu tematycznych filiżanek będzie bardzo dobrym pomysłem. Na czasie są także akcesoria do picia wina.

Tematy:

Nieprawidłowy email